Rampage World 2


Mape Tika veidota vairākas dienas, viss tika būvēts manuāli, tika salikti 92.559 nether bricks.

Mapē iekļauts: Agility zone, brewing stand, enchantment tables, machine gun, arēna un vairāki priekšposteņi.

 

Noteikumi:

  1. Nedrīks izmantot nekādas palīgprogrammas, tādas kurās jums ir iespējas dot sev lietas, nemirstība, liedošana u.c.
  2. Nedrīks iznīcināt blokus, izņemot Iron Bars un obsidian.
  3. TnT Drīkst izmantot tai atvēlētā vietā.
  4. Spēlēt uz Hard, ja spēlējat tiešsaitē vai uz Medium ja vienpersonas spēlē, drīkst arī uz Hard.
  5. Mapei ir trīs mērķi pēc jūsu izvēles.
  •  Izdzīvot visu ceļu.
  •  Izdzīvot visu ceļu un iznīcināt visus mosnter spawners. 


Apraksts:

Tu parādies mazā ciematā blakus baznīcai, baznīcā tu atklāj  sliedes kuras tevi ved uz nezināmu vietu, tev ir jāizdzīvo viss garais ceļš un jātiek laukā, lai to izdarītu tev būs jātiek cauri visiem priekšposteņiem, ceļš būs grūts, tākā spēlē uzmanīgi, jo viss iegūtais mapes pildīšanas laikā ir ierobežots.

šī mape ir gan vienpersonas spēlei, gan tiešsaites spēlei.

Mazs mapes ieskats:

Priekšpostenis Nr.1

Outpast 1

Šī vieta nevarētu sagādāt lielas grūtības, tur ir 2 stāvi, 1. stāvā ir cietums, kura kamerās var atrasties lādes ar iespējams labām lietām.

Machine gun.

 Machine GunŠajā vietā būs pagrūti, jo būs jāuzbūvē tilts lai tiktu pāri.
lai uzbūvētu tiltu tev vajadzēs izrakt, izkausēt dzelzs rūdu un pagatavot no tā vairākus blokus, tajā pat laikā tev uzbruks liels bars ar zombijiem, tāpēc ir ložmetējs, bet brīdinu uzreiz, ja ilgi turēsiet viņu ieslēgtu, jums var sākties masīvi gļuki.

Priekšpostenis Nr.3
Outpost 3

Šeit būs diezgan grūti, bet tomēr šī nav grūtākā mapes daļa, šeit jums būs jaizskrien cauri pirmajam stāvam, tur atradīsies kontrolpunkts kurā būs gūltas, uz kurām pargūļot nakti tiks mainīts Atdzimšanas punkts, lai noteiktu vai ir nakts, vai nav, jums tikts dots pūlkstenis priekšpostenī Nr.2
Tur pat kontrolpunktā būs arī virtuve un bibliotēka, kur varēs uzlabot ieročus.
Lai tiktu uz otro stāvu jums būs jāizdauza savs ceļs uz trepēm un jāizskrien pa tiltu. Otrajā stāvā nebūs nekas īpašs, jums vajadzēs izdarīt to pašu, ko darijāt pirmajā stāvā - jāizdauza žogs, aiz durvīm atradīsies lādes ar vajadzīgajām lietām.

Arēna
Arena

Arēnā būs ļoti grūti, jo jums vajadzēs atrast palaišanas pogu, kura iedarbinās sistēmu, kas pēc 1 minūtes un 9 sekundēm atvērs jums trepes, bet lai tiktu uz trepēm jums jāizdauza žogs, pogu atrast nebūs grūti.

Salauztais tilts
Broken Bridge
Te, ja jūs esat pieredzējuši tad grūtības nebūs, bet ja neesat pieredzējuši tad būs diezgan pagrūti, lai vai kā, jums jātiek līdz sabojātajam balstam.

Pils augšējā daļa
Castle Top Floor

Lai te tiktu, jums nāksies izskriet cauri pirmajam stāvam, tas būs viegli un pa ceļam jūs atradīsiet daudz ko noderīgu. Pils ir mapes nobeiguma daļa, lai tiktu uz beigām jums būs jāiet leili attālumi, un jātiek uz torņiem, lai tiktu uz torņiem jums būs jāatrod atslēga, kura ir apslēpta diezgan paredzamā vietā, tam jums būs vajadzīgs dimanta cirtnis, tākā neizlietojiet velti dotos dimantus.

 

Tas pagaidām arī viss.

  • P.S. Spēlējot Tiešsaistē var rasties problēmas ar spawn, vai vispār nenoranderot to, ko vaig, tāpēc liec mapi pareizi.

 

 

 Download

 

Laboja oXid., labots 29x