Čau! Esmu izveidojis EU Rust serveri. Par cik serveris attīstās ātri, sāk parādīties serverī spēlētāji. Serverī ir ieguldīts laiks, nav lagu(servera fps: 240-280), nav liels pings(svārstās no 5-30ping). Katru laiku serverī aktīvi strādā moderatori. Pusi no latviešu spēlētājiem, sastāda arī spēlētāji no Lietuvas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Krievijas, Igaunija. Pirms servera wipe, tika lauzsts online spēlētāju rekords: 50 spēlētāji tiešsaistē.

Sīkumos izstāstīšu ātri servera konfigurāciju:
Serverim ir uzlikts 2x gather/componentu rate, teleportācija, radiācijas nav, maza mape: 2500,  aidrops krīt ik pēc 45minūtēm, "tracinošais" čopperis parādās ik pēc 2 stundām, dienas ilgums ir 30minūtes, Friends un Clan sistēma, clan lielums: max 3players,  3 veidu kiti(Bow, Base, Food.) Ir pievienots instcraft, bet tas nozīmē tikai to, ka laiks ir samazināts par 20% procentiem, MiniMap, QuickSmelt, , . Džoinojamies klāt serverim un skatamies, kas vēl interesants pievienots!
Par cik reklamēju šodien, tad VAKAR serverim bija wipe.

Servera IP addrese: connect 194.19.248.111:28015 
(pievienoties tu vari, atverot rust "console" ar "f1" vai "Escape" kā tev pašam ir uzlikts, un iemetot ip addresi(ctrl+v), pēc tam atliek tikai nospiest "enter"!)

Jā, ir ir tā mana tēma - https://exs.lv/read/reklama-rust-latviesu-serveris

Pagaidām čau, veiksmīgu dienu!