Sēžu šajā vēlajā nakts vai agrajā rīta stundā (kas nu kuram tuvāks) un īsti nevaru aizmigt. Pēdēja vakara exs ažiotāža ir devusi vielu pārdomām par šo lapu.

(Šis raksts vairāk tiks attiecināts uz pieredzējušiem lietotājiem)

Protams, ka vecais runescape.exs.lv bija pamats tam, kas te notiek tagad, Un toreiz bija jūtama lielāka saliedētība lietotāju vidū, bet tas varbūt tāpēc, ka to bija daudz mazāk, toreiz biežāk varēja izlasīt atzinīgus vārdus no citiem un bija lielāks prieks palīdzēt citiem. Jā varbūt toreiz daudzi lietotāji bija 12 - 13 gadīgi, bet lielākā daļa tā laika bērnu ir pieaugusi nepametot šo komūnu, kā piemēru minēšu pats sevi, jo tajos laikos kad reģistrējos man varbūt bija 13 maksimums 14 gadi.

Tagad pat šie vecie lietotāji savā starpā saiet ragos, neskaitot kā es viņus uzskatu mēneša zvaigznes (jauni lietotāji kuri piereģistrējas savāc kaudzi mīnusu un negatīvas attieksmes un pazūd uz neatgriešanos), bet kāpēc tā notiek?

Protams ir viedokļu un gaumju atšķirības, bet cilvēki mīļie pieaugot būtu jāpaliek gudrākiem, nevis kā novērojams šeit es atļaušos teikt "Degratētākiem" , protams var argumentēti pastrīdēties par šīm atšķirībām, nu bet nevajag jau aiziet līdz tam, ka tu šo cilvēku "nodirs" , lai arī ko viņš turpmāk kautkur ierakstītu. Nu bet protams internets ir tā vieta kur visi ir lieli un stipri, ja visi tā turpinātu darīt dzīvē tad futbola turnīra vietā mums būtu bijis masveida kautiņš.

Jāapzinās ir arī tas, laigan tas varbūt nepatiks lielākajai daļai to, kas šo lasīs, ka Madaram ir tiesības ielikt moderātora statusu kādam bez apspriešanās ar citiem, jo šī ir viņa lapa. Protams daudziem tas šķiet netaisnīgi un negodīgi (arī man nedaudz), bet ja šāda pat situācija rastos ar vīrieškārtas lietotāju, vai tracis būtu tikpat liels?

Lai nu kā mana nostāja šajā visā ir neitrāla, jo laiks rādīs kā Ērika pildīs moderatora pienākumus, ja viņa būs slikts moderators, kā daudzi uzskata, tad jau viņai šis statuss ātri vien tiks atņēmts.

Kopumā ceru, ka šis jums liks nedaudz padomāt par sevi un savām rīcībām.

Ar labunakti/laburītu.

Laboja Lassy, labots 1x