Nosaukums SHADOWGUN: Deadzone
Žanrs 3rd person shooter
Platformas iOS, Android, Web, PC
Iznākšanas datums 2012. gada 5. novembris
Spēles režīmi Daudzspēlētāju
Izstrādātājs MADFINGER Games
Izdevējs MADFINGER Games

 

https://www.youtube.com/watch?v=BxYnAkWea5w

 

Spēles apraksts

Šī ir daudzspēlētāju režīma spēle, kuras darbība norisinās nākotnē. Deadzone spēlei nav konkrēta stāsta, tā ir tīri run & gun veida izklaide.

 

Sistēmas prasības

RAM Vismaz 512MB (Ieteicams 1GB)
Android versija 3.0 (Honeycomb) vai jaunāka

 

Par spēli

Manuprāt tā ir lieliska izklaide tajos brīžos, kad ir pieejams internets, taču nav ko darīt. Spēle nodrošina kaujas komandās pa 6 spēlētājiem katrā un tā kā mapes nav ļoti lielas, garlaicīgi nav nevienā brīdī, jo mapēs ir visādi koridori un pretinieks var nepamanīts parādīties jebkurā brīdī. Ir pieejams plašs ieroču arsenāls, kā arī spēlētājs var izvēlēties vienu no 10 skiniem. Spēlē ir arī pieejama balss saziņa ar komandas biedriem.

Protams, spēlei ir arī savi mīnusi -

  1. Reizi pa reizei nestrādā serveri
  2. Uz dažām ierīcēm skārieni nedarbojas galīgi tā, kā vajadzētu

 

Spēlē ir divi režīmi - Deathmatch un Zone Control.

Deathmatch

Deathmatch, kā jau deathmatch ir jāskrien un jācenšas nošaut visus, ko redzi. Šim režīmam nav iespējas spēlēt komandās, katrs ir par sevi, kā arī šis režīms ir pieejams jau pašā spēles sākumā. Uzvar tas, kurš savāc visvairāk punktus. Punktus dod par dažādām lietām, piemēram par slepkavību, palīdzēšanu slepkavībā un papildus punktus piešķir par noslepkavošanu ar šāvienu galvā.

 

Zone Control

Zone Control režīmā spēlētāji tiek sadalīti divās komandās - cilvēkos (Shadowgun) un mutantos. Komandas biedriem ir jāsadarbojas, lai panāktu to, ka ienaidnieku komanda vairs nekontrolē nevienu no sākumā iedalītajiem sektoriem un, kad tavas komandas īpašumā ir visas zonas, tu esi uzvarējis. Šī režīma mapes atšķirās no Deathmatch mapēm.

Vērtējumi

Metacritic 70/100
Games Master UK 82/100
Google Play 4.4/5
Slide2Play 70/100
Mans vērtējums 7/10

 

Ekrānšāviņi

 

Laboja , labots 2x