Žanrs : Taktiskais šūteris

Izstrādātājs : City Interactive

Platformas : Windows, Ps3, Xbox 360

Iznākšanas datums : 2013. gada 12. marts

 

 

 

Sistēmas prasības

  • OS : Windows xp, Vista, 7/8
  • Operatīvā atmiņa : 2 GB
  • Procesors : 2,6 GHz
  • Cietais disks : 6 GB
  • Video karte : nVidia GeForce 8800, ATI Radeon HD 3850 
 
Par spēli :
 
Par galveno spēles varoni tiek uzskatīts kapteinis Kouls Andersons - privātās drošības konsultants. Viņam nākas doties uz Filipīnām, Sarajevu un Tibetas kalniem, lai teroristiem traucētu izmantot bakterioloģiskus ieročus.
 
Varoņa galvenais ierocis pārsvarā ir snaiperis. Spēlē vispār ir izmantojamas seši dažādi snaiperu ieroču veidi. Spēlē realizēta reālistiska ložu bullistika.
 
Bez snaiperiem šajā spēlē arī tiek izmantotas tuvcīņas ar nazi, sprāgstošas vielas, ierīces nakts redzamībai un tā tālāk. Reālistiskā bullistika ietekmē spēlētāja novietojumu, ātrumu un vēja ātrumu. 
 
Galvenajam varonim Koulam Andersonam palīdz arī īpašais aģents Diaz, kopā tie dodas uz veco krievu radaru postu, lai to iznīcinātu. Tie strādā kā algotņi speicāli priekš bio-aģenta, kurš viņiem maksā. 
 
Kamēr aģents Diaz iznīcina postu, tikmēr Kouls Andersons pārtver ienaidnieka radio sarunu, kur runā par sagūstīšanu un algotajiem darbiekiem. Andersons dodas uz ciemu, lai pārtvertu bioloģisko ieroču nodošonu, kā arī notvertos komandas biedrus.
 
 
Manas domas :
 
Iespējams, skatoties spēles treileri, liekas, ka spēle nav pārāk grūta, bet īstenībā spēle ir ļoti reālistiska un tēmēšana arī ir pagrūta, vējš ietekmē to. Ja pretinieks nav tālu, tad jātrāpa ar pirmo reizi, jo, ja netrāpa, tad pretinieki pamana un galvenais varonis var ātri iet bojā. 
 
Lai gan spēlē ļoti daudz tiek izmantotas kara mašīnas, no tām nevienu brīdi nevarēja šaut. Tas, manuprāt, ir mīnus, jo prasījās vairāk dažādības.
 
Misijas galvenās bija arī tikai trīs un prasījās vairāk vai arī ilgāku laiku. Jo bija misijas, kuras varēja iziet 15 minūtēs un bija arī, kuras aizņēma stundu un vairāk. Grafika spēlēi ir laba un pie visa ir piedomāts, sākot no apkārtnes, ieročiem, cilvēkiem un visiem sprādzieniem.
 
 
Vērtējumi
 
  • Gry-Online : 5
  • Gamespot : 7
  • IGN : 5
  • Mans vērtējums : 8

Attēli

 

 

Treileris

 

Laboja , labots 1x