Producents: Steven S. DeKnight

Galvenajās lomās: Andy Whitfield, Lucy Lawless, John Hannah, Peter Mensah, Manu Bennett, Viva Bianca, Erin Cummings, Nick E. Tarabay.

Oficiālais kanāls: Starz

 

Sižets:

Stāsts sākās ar to, ka trāķiešu karavīri pievienojas romiešu armijai, lai aizstāvētu savas mājas. Trāķieši tiek izmantoti, un nonovērtēri. Kad izlūki brīdina, ka getu barbari tuvojās trāķiešu ciematiem, romieši ignorē šos brīdinājumus un pavēl tiem doties uz austrumiem, lai palīdzētu romiešiem cīnīties ar Mitridatu VI Eipatoru. Tā arī sākās dumpis no trāķiešu puses, un visam pa vidu ir šis nezināmais karavīrs, kam par visu svarīgāk ir atgriezties pie savas sievas. Viņš paspēj izglābt savu skaisto sievu Suru, tomēr vēlāk viņus abus sagūsta romieši. Trāķietim tiek piespriests nāvessods, cīņai uz dzīvību un nāvi gladiatoru arēnā, tomēr viss izvēršas daudz interesantāk, un viņu pēc tam nopērk legats Klaudijs Glabers, lai apmācītu par gladiatoru...

 

Manas domas par seriālu:

Krāšņs seriāls, ļoti asiņains (pat pārspīlēti asiņains vietām). Esmu skatījies daudz seriālus, un šis man ir viens no mīļākajiem. Aktieri ir izcili, pat pārāk daudz pazīstamo aktieru ir šajā seriālā. Mūzika kas skan fonā ir samērā patīkama un satraucoša. Vienīgais, par ko es kreņķējos, ir tas, ka otrajā sezonā galveno aktieri nomainīs. Seriāls ir bagātīgs ar intrigām un spriedzi. Ja Jums patīk viduslaiki, gladiātori un erotiskas ainas, šis seriāls būs Jums piemērots.

 

Mans vērtējums: 9.9/10

TvT vērtējums: 9.1/10

 

Traileris: 

https://www.youtube.com/watch?v=zc6wwPrVTgM

 

Ekrānšāviņi:

Laboja mad, labots 5x