Režisors: Brad Wright.

Galvenajās lomās: Robert Carlyle, Louis Ferreira, Brian J. Smith, Elyse Levesque, David Blue, Alaina Huffman, Jamil Walker Smith, Ming-Na.

Pirmizrāde: 2009. gada 2 oktobrī.

Noslēgums: 2011.gada 9 maijā.

Oficiālais kanāls: SyFy

 

Sižets: StarGate Universe, ir jaunākais no Stargate seriāliem. Tie kas ir jau skatījušies kādu no Stargete seriāliem, vai filmām, zin kas ir Stargate, jeb zvaigžņuvārti. Caur Zvaigžņu vārtiem var ceļot apkārt daudzām un dažādām planētām, kur arī ir zvaigžņu vārti. 

Neliela grupa ar tūristiem, karavīriem un zinātniekiem, apmeklējot vienu no zinātnieciskajām bāzēm, iekļūst negaidītā situācija. Negaidīti un kā pārsteigums, bāzei uzbruka citplanētiešu kuģi, un visi cilvēki bija spiesti evakuēties.

Vienīgā vieta caur kuru viņi varēja tikt prom, bija zvaigžņu vārti, un nejaušas kombinācijas pēc, viņi attopās uz sena kosmosakuģa, otrupus vārtiem. Senā kuģa nosaukums ir ''Destiny'', jeb liktenis, un viņi ir tur ar minimāliem līdzekļiem, lai izdzīvotu. No kuģa viņi nevar tā vienkārši tikt projām, jo viņi ir milijons gaismas gadu attālumā no zemes...

 

Manas domas par seriālu: Nebiju skatītjies citas Stargate daļas vai filmas, bet šī mani ļoti piesaistīja. Ceļošana apkārt daudz skaistām un interesantām planētām, intrigas un nesaskaņas savējo starpā, viss šajā seriālā ir savā vietā. Īpaši iepriecina seriāla otrā sezona, jo tur sāka parādīties jauni pretinieki un interesantas lietiņas. Visu negribu atklāt, jo interesantāk tomēr ir pašam noskatīties to visu. Viegli spēju savienot Runescape ar Stargate Universe, mūzika arī ir labi izmeklēta šim seriālam un gardi var pasmieties par dažiem jociņiem.

 

Mans vērtējums: 8, 3/10

 

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=0HyD3aKFTkA

 

Ekrānšāviņi:

 

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 6x