Čau. Izdomāju padalīties ar savām TOP5 dziesmām katru mēnesi. Nedomājat, ka šīs ir dziesmas, kas man visvairāk patīk, jo īstais un pilnīgais tops pilnīgi noteikti neiztiktu ar AC/DC utt. Šis ir tikai mēneša topiņš.

 

1) Pirmo vietu ieņem šī dziesma. Rascal Flatts - Life is a Highway. Lai gan Tom Cochrane izpildījums man liekas oriģinālāks, bet tomēr šis man liekas mazliet, mazliet klausāmāks. Dziesma pielipa uzreiz un tā arī vēl nav atlipusi. Klausāmies un izbaudam.

https://youtu.be/QM88kxxMlhQ

 


 

2) Tālāk nāk atraktīvie blur. Dziesma ļoti iepatikās ritma dēļ, ko izpildīja ģitāra. Es jau daļēji esmu sācis mācīties šo dziesmu pats uz ģitāru. Ir tikai 5 akordi, taču visai pagrūti. Gan jau iemācīšos.

https://youtu.be/SSbBvKaM6sk

 


 

3) Nu ko. Šī dziesma iepatikās burtiski pirms dažām minūtēm, ko bija paspējis ielikt mūsu Hibsters (Rolands) roka grupā. Varu teikt vienu - ōsam balss. Un video arī neslikts.

https://youtu.be/4ifTjdKrTPw

 


 

4)

https://youtu.be/FAPtTS0TYtU

 


 

5) 

https://youtu.be/28_HpA8txU0

 


 

Būšu priecīgs, ja jūs padalīsieties ar šī brīža jums aktuālākajām dziesmām, jo varbūt arī sev ieraudzīšu kādu tīkamu! Kā arī padiskutējiet par manu topu. smile_mini.gif

 


Laboja Static, labots 2x