Režisors: Lizzy Weiss.

Galvenajās lomās: Katie Leclerc, Vanessa Marano, Constance Marie, D. W. Moffett, Lea Thompson, Lucas Grabeel, Sean Berdy.

Oficiālais kanāls: ABC Family.

 

Sižets: Viena skolas asins pētījuma dēļ, nejauši, vecāku zinkāre noved pie analīzēm, kurās secina ka viņu meita Beja nav viņu īstais bērns. Ģimenei tiek paskaidros, ka tika pieļauta visai reta kļūda, un pēc dzemdībām tika vietām samainīti divi bērni. Otras meitenes vārds ir Dafne, kura ir kurla, kad meitenes satiekās ar īstajiem vecākiem, sākumā tas liekās viņām dīvaini un neērti. Beja jūtas nedaudz atstumta, jo viņa nekad nav bijusi tāda meita, kādu vēlētos viņas vecāki, bet Dafne tāda bija tieši tāda, kaut arī viņai bija problēmas ar dzirdi. Tomēr ar laiku viss iet uz labo pusi...

 

Manas domas par seriālu: Noskatoties treileri, likās ka varētu patikt šis seriāls, jo parasti patīk viss ko skatos. Saku droši, meitenēm šis seriāls varētu ļoti patikt, bet pats par sevi - ir skatāms visiem. Pamatā šim seriālam ir neliels humors un sirsnīgums. Lai vai kā, ja Jums ir daudz brīvā laika, varat nedaudz paskatīties šo seriālu, par ļaunu nenāks.

 

Mans vērtējums: 7/10

 

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=zpJd_JYP-Ac

 

Ekrānšāviņi:

 

 


 

Ieteicamie seriāli:

Laboja mad, labots 6x