Par cik es apsolījos vakar uzrakstīt par kaut ko savādāku, tad lūk - es to izdarīšu. Šajā rakstā jūs uzzināsiet dažus lietderīgus tautas veselības paņēmienus, kurus esmu apkopojis gan no saviem radiem un draugiem, gan mazliet arī no citiem avotiem. Ļoti centīšos ar rakstu, tāpēc lūdzu izlasiet un varbūt uzzināsiet kaut ko jaunu. Un lielāko daļu es esmu izmēģinājis un katrs no šiem ir palīdzējis! Raksts tiek ietverts "Padomi sadaļā", jo medicīna mūsdienās ir ļoti aktuāla!

 


 

Aptaujājot vairākus cilvēkus uzzināju, ka lielākā daļa labsajūtai izmanto piparmētru, tad es arī vairāk paskaidrošu par to.

 

Kas tad ir piparmētra? Piparmētra ir daudzgadīgs zālaugs ar horizontālām ložņājošām saknēm. Auga kāti ir taisni, pretēji sazaroti, līdz 100cm augsti. Lapas pretējas, pagarinātas, olveida formas ar robotu malu. Ziediņi ir mazi, sarkanīgi violeti, apkopoti vārpveida ziedkopā. Zied no jūnija beigām līdz septembrim. Savvaļā neaug, tiek audzētas dārzos kā garšaugi.

Iekopšana: Piparmētras nav ļoti izvēlīgas augsnes ziņā, bet labāk tās stādīt zemās vietās, kur tuvumā ir gruntsūdeņi. Izvēlētā zeme jāuzrok, jāpievieno organiskais mēslojums.

Lietošana: Iepazīstoties ar senatnes izcilā zinātnieka Avicennas darbiem, kļūst acīmredzams, ka vairākums ziņu, ko par piparmētrām ieguvuši mūsdienu autori ir tā atkārtojums, par ko tika rakstīts jau pirms 100 gadiem. Piparmētras palīdz pret galvassāpēm, pret vemšanu ar asinīm un asiņošanu, apslāpē žagas (paša pārbaudīts) un veicina gremošanu. Piparmētras un sevišķi to sēklas palīdz pret traka suņa kodumu… ja tās dzer vienas pašas, tām piemīt sviedrējoša iedarbība un tās sasilda. Ja piparmētras vāra vīnā, sevišķi svaigas, un pieliek no tām tām apsēju tiek iznīcināti melni pleķi uz ķermeņa un asins tīmeklīši zem acīm... Piparmētras tā pat noder pret sāpēm ribās… Piparmētras aplej ar etiķi un nesen aplietu augu dod pasmaržot noģībušajam. Piparmētras ir labas pret apetītes trūkumu. Dzeltenās kaites slimniekiem tās palīdz attīrīt, kliedēt, atvērt un retināt… Palīdz pret graizēm zarnās. Senajā Romā piparmētru ūdeni apsmidzināja istabas ar pašiem augiem un ierīvēja galdus, lai visiem būtu dzīvespriecīgs noskaņojums. Arī mūsdienās katrs piparmētras uzlējums tiek uzskatīts par nomierinošu.


 

Organisms pats +- izvēlas sevis ārstēšanu 

 

Lūk būs daži padomi:

Pret galvassāpēm  ir lietderīgi ar galvu atbalstīties pret loga stiklu. Tas noņem statisko elektrību un palīdz pret iekšējo galvaskausa spiedienu. Labi, ja mājās ir puķe „Indijas sīpols”. Tā lapa, piesieta pie galvas, noņem sāpes. Tā palīdz pret zobu sāpēm, ja to liek aiz vaiga uz zoba.

Nierakmeņi un urīnpūšļa akmeņi sabirst smiltīs un tiek izvadīti ar urīnu ar maura sūrenes (putnu griķu) novārījuma palīdzību, to dzer kā tēju. Tāpat arī palīdz melleņu lapu, ogu un upeņu novārījums.

Ja kuņģī trūkst skābuma: Jāēd brūklenes, skābēti kāposti, Jādzer asinszāļu novārījums.

Mieža grauds drošvien ir visiem zināma problēma, kad acī iekļūst mikrobs un acs apakšējā daļa šausmīgi uzpamst. Kas ir jādara? Nu pirmkārt būtu ļoti labi, ja tu to neaiztiktu. Otrais, ja tev viņa ir uzpampusi, pieliec vatē samērcētu urīnu un to pieliec mieža graudam jeb tam uzpampumam. Vēl pa laikam var kumelītes uzlikt virsū. Ja tu šo tiešām ievērosi, tad no savas pieredzes saku, ka man pat vienu reizi pārgāja tikai 1 dienā šis viss!

 


 

Kā stiprināt imunitāti

FAKTS: Cilvēks gandrīz 6 gadus no savas dzīves patērē cīņā ar ārējiem vīrusiem. Kā paātrināt izveseļošanos, bet vēl labāk vispār izsargāties no saaukstēšanās- uzticamā „mitrās” sezonas pavadoņa?\

 

Ir zināms, jo stiprāka imunitāte, jo labāk mēs esam pasargāti no vīrusiem un baktērijām, tātad, mums ir stiprāka veselība, Bet atliek imunitāte kļūt vājākai, un vārti infekcijām ir vaļā.

 

Dieva zālīte: Mēdz saukt par mārsilu vai timiānu. Pietiek vien svaigā veidā šo zālīti pievienot salātiem, un ja regulāri to ēdīsi un daudzumā imunitāte būs stipra!

Mežrozītes: Pagatavojiet mežrozīšu uzlējumu un dzeriet regulāri.

Sarkanie pīlādži: Lai jau darbotos profilaktiskos nolūkos lietojies pīlādžu ogu un mežrozīšu uzlējumu, kā polivitamīnus.

Pupiņas: Jā tik vien, atliek ēst parastas pupas, vislabāk tikko no dārza, jo tās sastāv labas vielas, kas izstrādā interferonu. Pākstis arī ļoti ieteicams ēst.

Sarkanvīns: Tāpat kā visi augļi un dārzeņi sarkanā krāsa, sarkano vīnogu vīns uzlabo imunitātes šūnu darbību. Turklāt sarkanvīnam ir antistresa, baktericīda un pretalerģiska iedarbība.

Citrusaugļi: Vienkārši apēd vismaz 5 augļus no jebkura veida. Nav svarīgi, vai tie ir mandarīni, vai citroni…, protams, citroni būtu labākā izvēle.

Žeņšeņa sakne: Lietot uzlējumā, šo es pat ļoti ieteiktu, jo tā arī uzmundrina prātu pirms eksāmeniem un atmiņu uzlabo! Pats no rītiem dzeru un ir labas sajūtas. Protams, bez cukura!

 


 

Tas pagaidām viss! Ļoti centos, tāpēc ceru, ka patiks! Ar laiku vēl ievākšu informāciju un aplaimošu jūs ar citām daudzām interesantām lietiņām!

Laboja , labots 1x