Producents: Andrew Miller.

Galvenajās lomās: Britt Robertson, Thomas Dekker, Gale Harold, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig, Jessica Parker Kennedy, Ashley Crow, Louis Hunter, Natasha Henstridge.

Oficiālais kanāls: CW

 

Sižets: Kesija Bleika, parasta pusaudžu meitene, kuras mamma nomira ugunsgrēka laikā. Tā kā vienīgais tuvais cilvēks viņai bija vecmamma, Kesija pārcēlās uz dzīvi Vašingtonas piepilsētiņā, pie savas vecmāmiņas. Kad viņa ierodās šajā pilsētiņā, viņa saprot to, ka gandrīz visi cilvēki zina ļoti daudz par viņu. Sākot mācības skolā, Kesija iegūst daudzus draugus, un izrādās ka daļa no tiem ir burvji kuri jau zina par Kesijas spējām. Tomēr šīs spējas viņai ir pārsteigums un kaut kas neaptverami jauns...

 

Manas domas par seriālu: Tiešām ļoti labs seriāls, kurš momentāli piesaistīja. Aktieri ir labi un pievilcīgi, kā arī interesants sižets pamatojoties uz grāmatām. Mūzikas izvēle seriālam ir samērā laba un piemērota, kas ļauj izbaudīt šo seriālu vēl vairāk. Vienīgais liekās tas, ka seriālam pietrūkst ''maģijas'', bet jācer ka tas ar laiku parādīsies. Noteikti ieteiktu Jums sākt skatīties šo seriālu, jo ir ļoti interesanti.

 

Mans vērtējums: 8.7/10

 

Traileris: 

https://www.youtube.com/watch?v=TpDO8JR-s58

 

Ekrānšāviņi: 

Laboja mad, labots 2x