Režisors: L.J. Smith.

Galvenajās lomās: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, Sara Canning, Katerina Graham, Candice Accola, Zach Roerig.

Oficiālais kanāls: CW

 

Sižets:

Ir pagājuši četri mēneši pēc traģiskā negadījuma ar 17 gadīgās Elēnas un 15 gadus veco Džeremija vecākiem. Viņi gāja bojā auto avārijā, kurā mistiskā veidā izdzīvoja pati Elēna. Kaut ir jau pagājis laiks, Elēna un Džeremijs vēl nav īsti tikuši tam pāri. Elēna ir diezgan noslēgta sevī, un visu pieraksta savā dienasgrāmatā. Džeremijs ir sācis lietot narkotikas un iegūst jaunus ienaidniekus. Pēc vecāku zaudējuma, viņus pieskata tante Dženna.

Tajā laikā arī atgriežās pilsētā (Mystic Falls) Stefans, kā arī viņa brālis Deimons. Abi viņi  ir vampīri, un daudz gadus atpakaļ tur dzīvoja, pirms viņus pārvērta par vampīriem. Tomēr abi brāļi nav redzējušies jau 15 gadus, un vēl dzīvo naidā, viens pret otru. Stefans, atšķirībā no Deimona, nedzer cilvēku asinis, bet gan zvēru asinis, tāpēc viņš nav tik spēcīgs, kā Deimons. Pilsētā sāk notikt dīvainas lietas, par kurām ir atbildīgs Deimons. Stefans iestājās vietējajā vidusskolā, lai iepazītu Elēnu savu iemselu dēļ. Elēnas draudzene Bonija uzzina to, ka viņa iespējams ir ragana un piedzīvojumi šim stāstam tikai sākās...

 

Manas domas par seriālu:

Fantaskisks seriāls, ar jauku soundtrack, labiem akteiriem (no vairākiem populāriem seriāliem), un aizraujošu stāstu. Seriāla noslēpumainība un intrigas ir vienas no lietām, kas piesaista, un aizrauj. Sākumā skatoties Vampīru dienasgrāmatas, likās ka visu zinu kas notiks tālak un viss ir tik paredzams, bet iekritu uz to, jo lietas šajā seriālā ir neparedzamas. Kā jau katrā seriālā par vampīriem, tiek iesaistīti arī citi pārdabiski elementi, tādi kā - raganas un vilkati. Mīļākais no varoņiem seriālā ir Deimons, lai gan no sākuma tā nebija. Sākot ar 1. sezonas beigām, aktieru īpašības mainijās, vairāk atklājās pagātne un viņu īstā daba. Noteikti iecienītāka man ir 2. sezona, nekā pirmā sezona, bet ir vērts skatīties un iesaku Jums visiem!

 

Mans vērtējums: 9, 2/10

 

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=1-tgpceOVDk

 

Ekrānšāviņi:

 

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 8x