Režisors: Alan Ball

Galvenajās lomās: Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Alexander Skarsgard, Marshall Allman, Rutina Wesley, Chris Bauer.

Oficiālais kanāls: HBO


Sižets:

Tā laika cilvēki zina par to, ka pastāv vampīri un viņi ir gandrīz visās pildētās un ciemos. Pateicoties japāņu veidotajām mākslīgajām asinīm ''True Blood'', daudzi vampīri pārtiek no tām, un nedzer cilvēku asinis. Seriāla galvenā varone Sokija ir viesmīle vietējā bārā, un viņai ir pārdabiskas spējas - viņa spēj lasīt domas. Kādā rosīgā vakarā, bārā ierodās vampīrs vārdā Bills. Sokijai viņš ļoti iepatikās un viņa uzreiz saprata, ka viņš ir vampīrs, un vampīriem viņa nevar nolasīt domas. No bāra mīklaini pazūd Bills, un iekļūst ļaunās lamatās, kur viņu piespieda uz zemes ar sudraba palīdzību un 2 cilvēki ļaunprātīgi no viņa izsūc asinis, lai varētu nopelnīt. Sokijai izdodoties Billu izglābt, viņi ar laiku iepazīstas labāk. Bāra īpašniekam (kurā strādāja Sookija) ir arī savi noslēpumi, Sokijas brālis Džeisons nejauši iekļūst nepatikšanās, kuras liek viņam izskatīties kā vainīgajam.

 

Manas domas par seriālu:

Šis seriāls viennozīmīgi ir mans mīļākais. True blood nav tikai par vampīriem un mīlestību, bet gan tur tiek izklāstīts par vairākām mitoloģijām. Vislabākā ir 2 sezona, jo tad patiešām atklājās daudz interesantu lietu par seriāla varoņiem. No sākuma skatoties seriālu, nepatika tas, ka aktieri runāja ar laucisku akcentu, bet ar laiku pieradu un pat man tas iepatikās. Skatoties true blood, var ātri un patīkami ''nosist'' laiku. Kā jau visos labos seriālos, katras sērijas beigas ir unikālas un uztaisītas tik intriģējošas, lai gribētu noskatīties nākamo sēriju. Pats tagad ar nepacietību gaidu 4 sezonas iznākšanu, kas notiks ap Jūnija vidu. Kā arī Seriāls tika atdzīts par vienu no labākajiem sava žanra seriāliem. Iesaku visiem!

Mans vērtējums: 9, 7/10

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=uK1D9vGJePc

Ekrānšāviņi:


 

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 7x