Reka izrādas ka alus nemaz nav tik kaitīgs kā runā, un 0.5 aliņš dienā pat ir veselīgi smile_mini.gif

- Iespēja ka Jūs piemeklēs kāda sirdskaite samazinās no 30 līdz 40%, jo alus satur polifenolu (antioksidants). Tas ir atrodams arī vīnā, taču 5 reizes mazāk.

- Samazinās iespēja iegūt trombu slimības par 50%, par cik alū ir atrodams veselīgais holesterols (HDS). Šo atklājumu ir publicējuši amerikāņu zinātnieki.

- Nostiprināsiet savu imunitāti par 30%. Pie tāda slēdziena nonākuši vācu un čehu zinātnieki.

- Jutīsiet spēka pieplūdumus, par cik alus stimulē asins cirkulēšanu organismā.

- Nekļūsiet resni, jo diemžēl „alus vēders” ir tikai mīts, par cik alū nav tauku un neveselīgā holesterīna. Pat pasaulē ir dažas diētas kuras ir balstītas uz alus.

- Beer has vitamin ”pee”, you drink it and go pee. Tik tiešam arī labs līdzeklis pret nierakmeņiem.

- Izārstēsiet gastrītu un citas kuņģa slimības, pa cik alus atbrīvo kuņģi no pārmērīgi izveidojušam gļotām (ārstējot arī čūlas slimības un duodenītu).

- Zaudēsiet stresa sajūtas, pa cik alus nomierina nervus. Fakts – skandināvu valstīs veselības ministrijas ir atzinušas alu kā oficiāli antidepresantu.

- Izārstēsieties no bezmiega, pa cik alus ir labas miega zāles, un pats svarīgākais ka dabiskas.

- Ātri izārstēsiet saaukstēšanos, nedaudz uzsildot alu un pieliekot medus karoti. Ir daudzas citas receptes „tautas” medicīnā kuras klāt vēl var pielikt nedaudz krustnagliņu, kanēli vai jēlu vistas olu.

- Saglabāsiet veselu ādu, pa cik alus raugs ārstē furunkulozi, pinnes, pūtītes un citas ādas slimības, kā arī alus raugs stabilizē cukura līmeni asinīs ar cukura diabētu slimojošajiem.

- Labdabīgi ietekmēs sieviešu krūšu augšanu, pa cik alus satur apiņus. Vīri, tāpēc palīdzēsim savām dāmām...

- Kauli kļūst stiprāki, jo alus satur vielas kas palīdz kalcijam
un minerālvielām labāk nostiprināties jūsu organismā. Dieva dēļ tikai nejauciet alu kopā ar pienu. J

- Iespēja saslimt ar vēzi samazinās 2-3 reies, pa cik veiktie pētījumi Japānā pierādīja to, ka alus neslikti izvada konceragēnus (tie ir kūpinājumos arī) no organisma.

- Nesaslimsiet ar holēru, jo tas iznīcina un neļauj vairoties holēras izraisītājiem. Fakts

– viduslaiku alusvārītāji neslimoja ar holēru kad tā bija ienākusi Eiropā.

- Ilgāk dzīvosiet! Pa cik alus uzlabo vielmaiņas procesus kas atjauno šūnas, liekot cilvēka organismam lēnāk novecot. Krievu zinātnieki pierādi ka nedzerot jūsu dzīves gadi samazināsies par 3 gadiem, savukārt ikdienu dzerot pa glāzei alus (ne vairāk)

- tas palielināsies par 2-3 gadiem.

Tik tiešām alum ir arī dziednieciskas īpašības ja lietot ne vairāk kā 0.5 litrus dienā, jo mēs jau saprotam ka tikai pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga veselībai.

Laboja Niķķis., labots 1x