Daudzi no jums drošvien jau ir pazīstami ar tādiem sociālajiem simulātoriem kā eRepublik,  e-sim un v-nations. Visās šajās spēlēs esam panākuši to, ka ar laiku spēlē tiek  implantēta Latvija. Pavisam nesen tika izveidota jauna spēle, kas ir ļoti līdzīga iepriekš minētajām  - vPopulus. Arī šinī spēlē Latvijas no sākuma nebija, taču jau pēc deviņām dienām spēlē tika ievietota Latvija, pateicoties latviešu izrādītajai aktivitātei. Bet tā kā Latvija ir jauna un maza valsts,   tai kritiski trūkst spēlētāju, kas rada problēmas valsts ekonomikai, kā arī pakļauj to riskam tikt okupētai. Tāpēc aicinu ikvienu no jums pievienoties un jautri pavadīt laiku.

 

Spēles iespējas:
-Strādāt uzņēmumos, vai arī pašam dibināt uzņēmumus (uz doto brīdi tas viss notiek primitīvā formā, bet spēle ir jauna un tā laika gaitā attīstīsies)

-Kļūt par karavīru – katra valsts uztur savu armiju, kas strādā valsts uzņēmumos, par to saņemto bezmaksas priekšmetus, kā piemēram maizi, ieročus utt.

-Kļūt par preses direktoru  - jūs varat dibināt paši savu laikrakstu un rakstīt tajā par ko vien sirds kāro

-Iesaistīties politikā – ja jums tuvāka ir politika jūs varat par tādu kļūt, panākt to, lai jums seko cilvēki. Iespējams jūs pat kļūsiet par valsts prezidentu. Uz doto brīdi spēles administrācija strādā pie tā, lai tiktu pievienots arī kongress. Iespējas ir plašas.

 

Kādi ir spēles plusi:

-jums ir iespēja kontaktēties un iepazīties ar ārzemniekiem

-spēle ir pilnībā bez maksas (cilvēki ar master kartēm, šeit nebūs vadošie)

-spēle ir jauna, tāpēc jums nebūs tik ļoti jāsatraucas par attīstību

 

Aicinu jūs visus reģistrēties:
http://www.vpopulus.net

Bet ja vēlaties saņemt papildus spēles valūtu, neliegšos arī es dabūšu papildus, varat reģistrēties zem mana referāļa. Ja vēlaties reģistrēties zem manis atsūtiet pm.

 

Uz tikšanos spēlē wink_mini.gif