Jā, nedaudz ar nokavēšanos, bet apsveicu Jūs visus ar 1. septembri, lielākā daļa exiešu vēl iet skolā, so yeah. Pašam pēdējās dienās iet kaut kā, ne tā, viss ir sagājis čupā, jo īpaši pa pirmo un otro septembri. :/

 

     Pirmais septembris, no sākuma jau bija tiešām foršs, nebija nekāds lielais uztraukums braucot uz jauno skolu (rīgas 45.vsk), domāju, ka nevienu nepazīšu tur, bet izrādās, ka manā klasē iet viens vecais klasesbiedrs, tiešām jauki. Par laimi, tiku 10. b klasē, kur tikai 17 skolnieki, jo man patīk mazas klases. Bet neko, lēnītēm nobeidzās arī pirmā septembra skolas pļenteris, un tālāk jau nedaudz klasē parunāja skolotāja. Pēc pirmā iespaida, klase likās tiešām forša. Pēc tam, devos uz grāmatnīcu, lai nopirktu darba burtnīcas un pārējos krāmus, kas domāti skolai. Līdz tam, man bija ļoti labs garīgais, bet pēkšņi man piezvanīja kaut kāda skolotāja, kuras balsi es atceros. Tas bija zvans no skolas, kurā mani neuzņēma, jo man pietrūka viens punkts (ohh, bad feeling is bad). Teica, ka esot vieta atbrīvojusies, un es varu stāties iekšā..., bet paga, ir tak pirmais septembris, esmu jaunā skolā, biju jau sapircis darba burtnīcas, kuras der tikai pirmajai skolai. Divu mēnešu laikā, biju ieprogramējis savās smadzenēs, ka negribu vairs mācīties Jāzepa M. mūzikas vidusskolā, jo labāk mācos 3 gadus 4 gadu vietā. Nekas, nekas, uzzvanīju mātei, un pastāstīju, ka man zvanīja kretīni no mediņu skolas, un viņa bija priecīga, lai gan es pats nepriecājos par šo iespēju. Beigās nonācām pie tā, ka stāsimies tajā mediņu skolā. Aprunājos ar direktoru, protams sameloju, ka gribu mācīties tur. Uzrakstīju iesniegumu, un man teica, lai jau nākamajā dienā nāku un mācos, bet naah. Man bija vēl laiks, lai pārdomātu, jo vēl skaitījos 45. vsk.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4N31oFeinFY

 

     Otrajā septembrī piecēlos sešos, un sadomāju, ka aiziešu uz 45. vsk, nevis uz mediņiem, meh, un nenožēloju to. Stundās bija samērā jautri, jo arī pats kā skolnieks sāku kļūt atvērtāks utt. Tomēr, māte zvana, un saka, ja neatnesīšu dokumentus uz mediņiem tikos un tikos, tad mani nepieņems. Es jau labprāt neaiznestu, bet mamma izklausījās tik dusmīga, ka varētu mani nosist ar karoti. Pēc ILGA čakara, dabuju dokumentus no darbzines, bet oficiāli dokumenti skaitīsies kā izņemti no 12. septembra, wooho, ilgāks laiks, lai visu saliktu pa plauktiņiem. Klases audzinātāja bija ļoti, tiešām ļoti sašutusi, ka es quitoju skolu, pastāstīja šo un to, tad arī iedeva vizītkarti, ja nu sadomāju atgrizeties (yes, i will). J. Mediņa skolā ienācu kā dusmīgs noobs, direktors reidžoja, jo ar nevienu nesasveicinājos, un viņam bija divreiz jāaizrāda, lai es to izdarītu. Noformēja man kaut ko tur, es parakstījos, blablabla, vēlāk aizeju pie tās skolotājas, kura man zvanīja, lai paziņotu, ka es varu atgriezties mediņa vsk. Nonācām pie tā, ka pastāstīju visu ko domāju par šo skolu, viņai bija totāli sagrauts ģīmis, izskatījās, ka viņa vems, ok, bet par laimi mani neizmeta no skolas, kurā īsti vēl nemācījos. Jautrā kārtā, sarunāju ar savu māti, ka viņa neuzspiedīs man iet skolā, kurā negribu, tāpēc, man radās plāns, ka vienu nedēļu varētu paākstīties mediņos, un tad atpakaļ uz vecajām sliedēm. Redzēs kā būs.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jEgX64n3T7g

 

     Ew, a vakar man saplīsa kompis, kurš vēl tagad neiet, so sēžu pie brāļa kompīša, jo viņš laikam darbā. Šodien bija skaists laiks, izvaroju savu riteni pāris stundu garumā, esmu sapircies, lai varētu vakarā uztaisīt daudz alus grauzdiņus, un tad laikam arī viņus noēdīšu. Iesakiet kādas stulbības es varētu sastrādāt pa nākamo nedēļu, jaunajā skolā. Idejas jau top, bet nez vai ir pietiekami, lai gan mediņos klase man izskatās samērā forša. Ai, piedodiet par gramatikas kļūdām, baigi nepierastā tastatūra + arī nebūs laika, lai izlabotu kļūdas. Veiksmi visiem skolniekiem šajā mācību gadā!

Laboja werwe99, labots 1x