Laiks tik ātri skrien, liekas ka vēl vakar spēlējos smilškastītē ar saviem jaukajiem draugiem. Katru gadu ir tā, ka liekas ka pagājušajā gadā biju totāls sīkais un šogad esmu liels (tā jau vairākus gadus).

 Atceros kā vēl nesen aizejot uz veikalu, parasti gribēju nopirkt tik kaut kādus našķus, bet tagad apstājos pie tēju nodalījuma un 5 minūtes prātoju kuru tēju lai ņem. Kā arī pats esmu sācis nodarboties vairāk ar ēdienu gatavošanu. Sāku ar franču maizītēm, keksiņiem, pirāgiem, un nesen pat sanāca garda ābolkūka. Kas var būt labāks par paša gatavotu ēdienu?

https://www.youtube.com/watch?v=czFogSV6wug

 Pats viennozīmīgi domāju, ka visa tā aizraušanās ar seriālu skatīšanos ir mainījusi attieksmi pret lietām. Varbūt kāds no Jums arī zin to apņemšanās sajūtu kāda rodās noskatoties seriāla sēriju/filmu. Esmu daudz gudrības samācījies, un pats galvenais, esmu labi iemācījies angļu valodu. Jūnijā, narvesenā uzdūros tūristu baram, un prasīja man lai iesaku kādu foršu sporta avīzi/žurnālu. Pa vidam kaut ko parunājāmies (vecais krabis prasīja, kur tik izteiksmīgi māku runāt angliski) un beigās parādīju, lai ņem Cosmopolitan žurnālu.

https://www.youtube.com/watch?v=ivHODIG7-_U

 Galvenais, lai esam kur vēlamies būt un lai pieņetu savu likteni. Reizēm jāatļaujās izdarīt ko pārdrošu un pārvarēt bailes. Tas ko no Jums es vēlētos - varbūt Jūs varētu ieteikt kādu labu recepti kam garšīgam.

https://www.youtube.com/watch?v=1a1UoljLWrY