Sveiki cilvēki, pasen neesmu neko rakstījis, bet atkal pienācis laiciņš izkratīt sirdi. Forši iet pa dzīvi, laiks arī ātri skrien, un par to arī esmu ļoti priecīgs.

 

     Šodien kā lācis nogulēju līdz aptuveni 17;00, bet tas ir normāli pēc jautras naksniņas. Nekad īsti nav paticies pamosties astoņos no rīta, un garlaicībā nīkt līdz pusdienlaikam, tāpēc patīk agri iet gulēt un vēlu celties. Paskatos datorā uz datumu, un secinu, ka jau pēc mazāk kā 25 dienām varēšu iepazīt jaunos klasesbiedrus. Pēc Lemonwave drauga stāstīta, varu secināt, ka klase būs ļoti interesanta (cerams labā nozīmē).

Pēdējā laikā cenšos sev ieskaidrot pavisam neticamas lietas, ka esmu tāds, ka varu to un to, bet ko nu, pats sevi apmānīt nevarēšu. Tomēr ir jādara viss iespējamais un neiespējamais, lai panāktu to, ko mēs vēlamies.

Vakar, stāvot tramvaja pieturā, ieraudzīju gados vecu opīti (varēja būt ap 70-80 gadiem) uz mopēda, skatījos ar lielu interesi uz viņu, un jau pēc 30 sekundēm piepukšķināja klāt vēl aptuveni 10 tādi paši. Ar neviltotu smaidu skatījos (kā jau visi citi cilvēki kas tur bija), un aizdomājos par to, kāds es būšu vecumdienām. Opītis kas sēž dzīvoklī un strīdās ar savu veco sievu? Dzērājs, vai arī večuks ar daudz mazbērniem un lielu lauku? Tūristiem līdzīgs večuks? Nezinu, bet nespētu sevi iedomāties uz mopēda ar saviem čomiem. Bet cerams darīšu to, kas pašam patīk.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J8DP-ijWVdw

 

     Samērā jauki, šodien uz rīgu atbrauca abas vecmāmiņas (katra savu mērķu vadīta). Prieks bija satikt mammas māti, nebijām redzējušies kopš vectētiņa bērēm, un skatos ka viņai iet labi. Kad piecēlos, redzēju kā vecmamma taisīja ievārījumus (laikam plūmju ievārījumus), sen nebiju redzējis tādu rosību virtuvē. Otra vecmamma atbrauca, lai pasniegtu man dzimšanas dienas dāvanu (ar nokavēšanos), bet tā arī kaut kas nesanāca, un dabūšu to rīt. 

Jau nedēļu esmu iegrimis Team Fortress 2 atkarībā, patīkami spēlēt, un samērā jautri to darīt draugu kompānijā. Tagad tik jāsagaida kamēr nokačāsies Dragon Age 2, un jāpacienā sevi ar ko īpašu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=b7puDVJKH1E

 

Lai Jums jauka diena.

Laboja werwe99, labots 1x