Vakardienai izskanot, Kristaps, jeb Rocky__Lv, ierunājās kaut ko par tās dienas aprakstu. Oh well, tā kā nebija ko darīt, ir tapis vēlviens murgains blogs no manas puses.

 

     Sākās ar to, ka ~10 dienas atpakaļ Kristaps iemeta link uz Visu Latvijai pasākumu, kur jāminās ar riteņiem no Siguldas uz Rīgu. Paskatījos uz savu ritentiņu, un secināju, ka noderētu pabraukt lielākas distances, tā arī piekritu. Atlika vien uzrakstīt dažus e-pastus, un varēju braukt. Vakar no rīta izskatījās, ka būs labs laiciņš, tad atlak lietutiņš uzlīja, bet par laimi, vēlāk bija saulains un patīkams laiks. Nu tā, bija jau laiks, un devos uz norādīto vietu, norādītajā brīdī. Nepagāja ne 5 minūtes, un Kristaps tur bija kā likts. Tā kā šī bija tāda pirmā īstā saskriešanās, tad nebija simtiem lietas par kurām runāt. Bet kaut kā uz priekšu gāja, un laidām uz Siguldu viena džeka mašīnā. Pirms tam, skypā Rihards (a.k.a. gangz) teica, ka sagaidīs mūs Siguldā (domāju, ka viņš zin cikos un kā). Nokavējāmies 20 minūtes, un likās ka Rihards mūs pametis (bet viņš pats nokavēja). Nelaimīgi noskaņots (par to, ka brūnacainais vadonis nebija ieradies) sāku mīties pakaļ citiem. Dažas minūtes pagāja, un abi ar Kristapu, pielīdzinājām šo braucienu kā Pk trip. Proti, 51km līdz Rīgai, tad tas ir lvl 51 wildy... Slimi, bet jautri. biggrin_mini2.gif

 

https://www.youtube.com/watch?v=xihxu7XcqFQ&list=FLCwOB_88umqQRRHI7RCOmmQ&index=13

 

     Ik pa laiciņam apstājāmies, lai iepototos un izņemtu visu vajadzīgo no familars. Bet ja tā nopietni, tad braucām mēreni ātri, un jau nedaudz pēc pulkstens sešiem bijām Rīgā. Kad atpūtāmies pierīgas zonā, tad Kristaps pierunāja Jōni ieposto exā, lai visi rīdzinieki nāk uz ugunsceļu pie brīvības pieminekļa. Pirms nonācām pie brīvības pieminekļa, gandrīz pker vienu čali, bet pašam arī varēja būt dmg loose. Tad arī astoņos bijām tur, un skatījāmies kā dedzināja svecītes. Diemžēl, vai par laimi, bija atnācis tikai dīgls, jeb Atis. Bija jautri, bija drop party, un vēlāk aizgājām pierīties maķītī. Tad arī varēja parēkt un parunāt par vairāk lietām, jo trijatā jautrāk. Vakara izskaņā vēl pievienojās Kristapa čoms, un pēc tam nācās gaidīt ~40 minūtes, kamēr Kristaps atdod kreklu, kuru viņam aizdeva (aina kurā viņš pārvilka kreklu jau redzama raywilliamjohnson, redtubē, degpunktā). Vēlāk vēl aizklibojām uz nabaklab, pasēdējām un lēnām devāmies mājās (vismaz es).

 

     Braucot mājās, netīšām izbraucu caur tikko uzklātu piķi (no to melno herņu), bija nesmukas kājas. Un tad.. Un tad nācās 5 stundas spēlēt Minecraft ar hienu. Bij fun. Ko tu vakar darīji?

Laboja werwe99, labots 1x