Rezidents blogs

Cilvēcība

Nekad nesapratīšu tos, kas neciena citu cilvēku privātumu. Labs piemērs- es izeju ārā pie savas mājas uzpīpēt un pa manu dārzu kaut kāds vietējais amplis vazājas un gliemežus vāc .Un te nemaz neiet runa par gliemežiem, bet faktu, ka cilvēks tik tālu savās smadzenēs truls palicis, ka nerubī fišku kur lien un man nebūt nav patīkami skatīties, kā tādi lamzaki vazājas un lūr visos kaktos kas man mājās ir vai nav.. Viņam paveicās vēl tādā ziņā ka suns nebija sētā izlaists, uzšvilpu viņam un paradiju lai iet prom, tad tik saprata, ka ne tur ielīdis..

Lasīt tālāk

Mans ACC!

Kā zināms ka pats rs nespēlēju jau sen, bet čārs man ir, tad nu reku viņš ir Neesmu spelejis gadiem Paunčā 11m... un zinu ka nothing special! http://www.bildites.lv/images/6g0jre5e3wk0u4mka63s.jpg http://www.bildites.lv/images/5c7c6smordrwphp1ndp0.jpg http://www.bildites.lv/images/yqlswum0d49g4fgwbomp.jpg http://www.bildites.lv/images/ypeq5849l46mge9c4mxm.jpg http://www.bildites.lv/images/0i1a0lvceaay0i5tusqf.jpg http://www.bildites.lv/images/4nrfxl1mu1bv8dwusvh.jpg http://www.bildites.lv/images/bzq5v0viefal8pk5fn2.jpg http://www.bildites.lv/images/v8p91a9xc8j4cxtuybrv.jpg

Lasīt tālāk

Gribasspēks

Šodien [20.04.2012] officiāli varu sev uzsist pa plecu un teikt ka man tas ir izdevies, 2012. gada 20. martā (tieši pirms mēneša) apņēmos nesmēķēt cigaretes, un šodien aprit mēnesis, man tas ir izdevies. Woohoo! Pēc nosmēķētiem 4 gadiem, pat nejūtu vajadzību pēc cigaretēm vairs! No rītiem svaigāks gaiss, labāka pašsajūta un viss šķiet pozitīvāks.

Lasīt tālāk