Ridiculus blogs

EXS.LV 2014. GADA NOMINĀCIJAS

Lūdzu, aizpildies šo aptauju, lai beidzot tiktu apkopotas 2014. gada nominācijas. Šoreiz aptauja ir mazliet vieglāka, jo pusei jautājumu ir atbilžu varianti, lai jums vieglāk izvēlēties nominantu. Lūk: http://goo.gl/V2GllC Pirmajā lauciņā ierakstiet frāzi, kuru aizsūtīsiet kādam no administrācijas darboņiem (https://exs.lv/lietotaji/klase/2), lai tas varētu apstiprināt jūsu atbildes. Jauku pildīšanu!

Lasīt tālāk

EXs.lv #3 florbola turnīrs - PIETEIKŠANĀS

Loba dīna, kačs pi pīna! Beidzot sitis tas laiks, kad mēs atkal varēsim satikties, atdauzīt viens otram pirkstus (dažiem arī ne tikai to) ar gariem mietiem, nokautēt visus savus Rūnstiegrā uztrenētos muskuļus, salabt ar heiteriem un paspiest roku Mādiņam. Tieši tā, ir pienācis laiks nu jau TREŠAJAM EXS.LV FLORBOLA TURNĪRAM, kurš 1. novembrī notiks Bulduru Dārzkopības vidusskolā. Kas ir eXs.lv florbola turnīrs un no kā tas zvērs pārtiek? (ɯǝ1ǝsǝʌp núǝʇıǝɯ un nʞınd nzɐɯ) Tas ir SPORTA pasākums, kurš aicina piedalīties ikvienu eksieti, kurš ir...

Lasīt tālāk

[Āksts] Slapjais Kaķis '14

eXs.lv Slapjais Kaķis '14 eXs.lv slēpņošanas (geocaching) pasākums "Slapjais Kaķis '14" (trešais piegājiens). Dalībnieki: Jānis (Ridiculus), Toms (Shevijs), Katrīna (Twī), Valts (lakrica), Kārlis (mjau), Silvestrs (Wanted), Mārtiņš.

Lasīt tālāk

1 - 2 - 3 - ... - 22 - 23 - 24 -