Rubļiks. blogs

Neuzticaties Gopņiks- skemeris

Gopņiks, zināms kā arī Lucifers nozaga man 33miljonus Rūnskeip naudiņas, pajautāju lai viņš man palīdz pārmest naudu no pures uz skillera, bet rekā notika, uzskatiju visulaiku par labu draugu, kas palīdzēs jebkur, un jebkad kopā agrāk gājām revos, dalijām naudu 50/50 bez problēmām, nezinu kas viņam uznāca, bet nu rekā nauda ir pazudusi. un rekā viss notika, pēctam viņš man neatbildēja exā pm un skypā ignorēja, pēctam vnk izmeta no skype kontaktiem dēļ kkādiem sūda 33m...

Lasīt tālāk

Izloze

Šņabīts jums piedāvā Fantastisku iespēju vinēt Izlozē. Dalība ir ļoti vienkārša. 13:00 pirmdien, 19 pasaulē (world), Varrokas centrā katrs dalībnieks iedos Šņabītim, "Šņabīts" in game 1m Rsgp. tad ar Random.org Izlozēs uzvarētāju, un tas dabūs Kopējo naudas Fondu. P.s. Lūdzu bez nekādiem Šņabīts skemers etc.

Lasīt tālāk

Scam...

Domāju ka mani nekad neapskemos, bet izrādas ka pats vārda brālis mani ir apskemojis, gribēju iegādāties 20 exs points, bija norunāts 4.5m bet mani apkrāpa, kā jau bildē redzam viņš izlogojās ārā uzreiz pēc darījuma veikšanas, un nekādus punnktus es nedabuju, šis nelietis bija Slowmotion. https://exs.lv/user/16807-slowmotion šeit redzam kā viņš man caur vēstuli sūta šo skype nick.

Lasīt tālāk

Jaunā Grupa

tātad šodien iznāca jauna grupa, https://exs.lv/group/73 tajā mēs varam apspriesties par visādiem staking veidiem, un tiem kuriem Staking ir pie sirds, lai nāk tik šurp.

Lasīt tālāk

Staking acc

Tātad, ar LV SK8 izdomājām taisīt Sol boxing pure. Tagad mēs cenšamies sasniegt 75 mage, 75 atk, str paliks 55, un 70 def, priekš Sol boxing. Centīšos ik pa laikam likt statu update. ~~~~ Tātad statu update ~~~~ Vēlviens update!! Tagad vēl tikai 75 atk, un acc būs pabeigts!

Lasīt tālāk