Zinzins miniblogs

  • Zinzins
    0

    Kāds zin par kur dabūt kādu tīrāmo līdzekli, birstīti priekš zamšādas? Vakar sanāca diezgan nepatīkama lieta un tgd apavi ir dažviet netīri. Kkur lasīju, ka ir arī kaut kādi pūšamie/tīrāmie priekš šādām lietām

    • lvmazaafakaa
      0

      Nu nez, man arī ir tādi gaiši brūni nike zābaki (kā visajiem krutajiem) viņi arī nosmērējās, bet kad tīriju viņus ar speciālo līdzekli un birstīti tik 30% tīrākas tās vietas palika, labāk nest uz ķīmisko, un galvenais nemest viņas veļas mašīnā.

    • Zinzins
      0

      Palasīju visādu info. Rīt jāpastaigā un jāpameklē tās speciālās putas un kaut kāda speciālā gumija or kā viņu tur sauca. Vispār kāds varbūt zin kur varētu atrast tādus?
      Ja nē, tad itkā vēl daudz kur pieminēts bija, ka var paturēt virs tvaika, eh, sapisu jaunās kurpītes...
      Itkā jau viss bija ļoti labi, līdz viens muļķis sadzēries neizdomāja skriet uz ezera pusi, pa kkādu mežu un nācās skriet pakaļ... Super

      • Spam
        0

        Jebkura apavu veikala pie kases jabut plauktam kura ir visi sitie lidzekli