imants1000 miniblogs

 • imants1000
  -3

  Cau visiem!
  Vajag nopietnu help!
  Panjemu kriitu pirms gada virs 1 pakas un neadevu ar domu ka viss bus safe...
  Atnacu no darba un man bralis saka ka bija ieradusies chali no SIA Arviks ( paradu piedzineji) un mekleja mani. Bralis pateica ka neesmu majas jo nezinaja ka man sitada huinja ir.
  Ko man darit sada situacija teikt ka nedzivoju ten? Kreditu negribu atdot jo nav naudas. Bet ir nedaudz bail. Ja ir bijusi pieredze ar sito lietu dalamies vai uzrakstat man pm.
  Interese ko vinji var darit un ko nevar. Vai vinji var ienakt mana bralja ipasuma un konfiscet datoru, televizoru un citu tehniku? Kaut vai ta nav mana?

  • Zveraboj
   0

   Manuprāt ir jābūt atbildīgam par savām rīcībām.
   Ja nespēsi maksāt aizņēmumu, tad nav jāplāno to aizņemties.
   Ja reiz esi aizņēmies ir jāstrādā un jāatmaksā.


   Nauda jebkad var nebūt, bet nepatikšanas dēļ tādas lietas var būt iespējamas un uz ilgāku laiku. Labāk ir atrast darbu, un sākt atmaksāt parādu.
   Ja tu dzīvo kopā ar brāli (deklarēts), tad pilnīgi iespējams, ka parādu piedzinējiem ir tiesības konfiscēt īpašumā esošās mantas.


   Vēl es dzirdēju, ka ja vērtīgās mantas ir paņemtas un nav vairs, ko ņemt no īpašuma, tad viņi var nākt pie tevis un ņemt tevi dupsītī. Viņi parasti var nākt kādi 2, vai 3 vienā reizē. Padomā pats, vai tas ir tā vērts?

   • imants1000
    -1

    Es saprotu no sakuma gribeju atmaksat kreditu bet bija nereali procenti x3 no summas jaatdod un es to nevaru atlauties.
    Manuprat vinji nevar bez nekadam tiesas izpildes pavelem ienakt tava privatipasumaa.? Ja ir kads zinoss jurists/ advokats ludzu pakomentejiet.
    Vinji var panjemt mantas bet ka vinji zin vai tas ir manas vai bralja? Varbut vinji panejam mana bralja televizoru?
    No vienas puses ja vinji ienak tava ipasumaa bez tavas piekrisanas vai to nevar uzskatiiit ka ielauzsanos un pielietot passaizsargasanos sajos nolukos?
    Paldies par atbildem

  • imants1000
   0

   Tagad ir doma pist uz arzemem ka robezu atveers... uz UK, Norway, Denmark...
   Lai tiktu no siem valja. jo cik lasiju atsauksmes vinji tik viegli neliekas miera