Abdul miniblogs

  • Abdul
    0

    Tik kaitinoši, manā ciemā daudziem nu jau pilngadību sasniegušiem ir tāda tendence, nopirkt vecu auto, piemēram WV golf 2. Nu labi tas tā, bet tikko nākot no veikala viens "Golferis" skrējās ar otru, pa slapju asfaltu, nu labi viss ok, vienā brīdī no ceļa griež ārā Volvo, tas "golferis" nomet pa bremzēm, slīd slīd un tam Volvo tieši purnā. Karma strikes in..

    • obsidian
      0

      Inb4 viniem pat tiesìbu nav.

    • Athe
      0

      Skaties uz to no gaišās puses - viņiem ir 18 un tiesības. zinu dažus kadrus, kas bez tiesībām un ar 15-16 gadiem ir dzērumā braukuši.

      • latvia gamer
        -1

        Piemēram es biggrin_mini2.gif

        • Abdul
          +3

          Watch out, we got a badass over here !

    • vw scirro
      0

      Labāk nekā bemberi kuri ir profi ar pirmo ātrumu un piš ceļu kuru tikko viens pa savu naudu apbēra ar šķembām, lai galīgi neizūd+ vēl greideri pasaucis, bet nē.. Viens ar savu mauku blakus stūri raustas.

    • Castiel
      -1

      Da tie cilvēki ,kas tā dara ir galīgi idioti.
      tas pat labi , ka tādi l*hi sitās nost..
      ķipa kruti ar bmw vai ar kautko citu mētā bosus, tajā pašā laikā apdraudot citu dzīvības ar savu debīlismu..
      Tādus vai nu iesēdināt aiz restēm uz dažiem gadiem un atņemt tiesības uz mūžu, vai arī vnk nožmiegt..

    • Hibs
      0

      Rokas nost no otrajiem golfiņiem. sad_mini.gif Tādiem ākstiem, kas tādus auto iznīcina, gan vajag rokas, kājas izlauzt.