Steam melnais tirgus

Darījumiem, kas saistīti ar CS:GO itemiem:

Pircējam:

1. Izmantojiet middleman!

1.1 Ja pārdevējs un/vai middleman runā ar jums ārpus exa robežām, pārliecinaties par to, ka viņi ir tie cilvēki, par ko uzdodas. (vislabāk to būtu darīt rakstot PM exā visām darījumā iesaistītajām personām)

2. Pārliecinaties par to, no kurienes itemi ir nākuši, kaut tas būtu pārdevēja trade history, CSGO lounge bet history, vai ko citu, kas jūs pārliecinātu to, ka itemi ir iegūti legit veidā, jo pastāv iespēja, ka zagti itemi var tikt rollbackoti (proti - noņemti no jūsu profila).

3. Pārliecinaties, par to, ka pārdevējs savu itemu ir idevis middleman. Ja tā ir, tad veicat maksājumu middleman.

4. Middleman nodos jums itemu un pārskaitīs naudu tālāk pārdevējam (un, atkarībā no izvēlētā middleman, iepriekš norunātu summu paturēs sev kā samaksu par pakalpojumiem).

5. Atstājiet attiecīgu atsauksmi visām darījumā iesaistītajām personām!

 

Pārdevējam

1. Izmantojiet middleman!

1.1 Ja pircējs un/vai middleman runā ar jums ārpus exa robežām, pārliecinaties par to, ka viņi ir tie cilvēki, par ko uzdodas. (vislabāk to būtu darīt rakstot PM exā visām darījumā iesaistītajām personām)

2. Pārliecinaties par to, ka pircējam nav notraipīta reputācija, jo ja tā, tad pastāv lielāks risks, ka viņš atkal mēģinās kādu apzagt.

3. Nododat savu itemu middleman (izvēlieties uzticamu middleman, un izdarāt 1.1 solī ieteikto).

4. Kad middleman itemu ir saņēmis, tad pircējs viņam nosūta nauda. Pēcāk middleman nosūta jums naudu (un, atkarībā no middleman, no tās patur iepriekš norunātu samaksu par saviem pakalpojumiem) un pircējam itemu.

5. Atstājiet attiecīgu atsauksmi visām darījumā iesaistītajām personām!