STEAM

  • ezreal
    -3

    Čau, gan jau, ka neviens nepirks, bet nu poh, ielikšu tāpat.
    Pārdodu Steam Digital Wallet kodus, pārdevu marketā nazi, tagad man Steam walletā ir 350€. Ja nu kāds ir ieinteresēts nopirkt, kaut vai 5€, hmu. SWED only

    • ezreal
      -1

      Laikam daži ne tā saprata, tagad Steāmā ar walletu var nopirkt Steam Wallet kodus. Nepārdodu accountu ar 350€ pa 5€. biggrin_mini2.gif

    • MGΡ 🏀
      0

      Cik skidka?

      • ezreal
        0

        Uh, īsti nezini, piedāvā. G2A tirgo tādā pašā cenā, tikai nezinu cik tur īsti fee + withdrawot uz PayPalu vai karti.

    • ezreal
      0

      Nevermind, esmu retards. Pārdevu nazi, jo domāju, ka varēšu pārdot tos gift cardus, bet izrādās, ka nemaz tā nevar.
      "Please note that you cannot use existing wallet funds to purchase a digital gift card."

      • ezreal
        0

        Any ideas, ko man ar viņiem tagad darīt?

        • PainFoinmr
          0

          Pirkt spēles

        • Jocinsh
          0

          Piedāvā pārdot jebkuru steam spēli nedaudz lētāk. Diži neko citu neiesāksi

          • ezreal
            0

            Nu labi, ja kāds vēlās nopirkt kādus spēli, tad rakstat man PM.
            Senks.

        • MGΡ 🏀
          0

          Vari arī vienkārši pirkt itemus par pircēja noteikto cenu. For example, gribi pārdot 100eiro steam walletu man, es ielieku kaut kādu trading card par 100 eiro marketā, un tu vienkārši viņu nopērc no manis.

          • ezreal
            0

            Smart mens.

          • JohnOGDžarāns
            0

            Varēji pārdod nazi bitskinos , lētāk bet vismaz cash uz konta .

          • ezreal
            +1

            @JohnOGDžarāns jā, riktīgi sapisos, pārdodot steam papisu 50€ fees, domāju, ka ķip var ar to wallet naudiņu pirkt Steam gift cardus.

    • ezreal
      0

      Pa 70% no Steam cenas varu jums piedāvāt.

      • ezreal
        0

        Bump.

      • ezreal
        0

        Nepis nevienam