strelis blogs

Music using ONLY sounds from Windows XP and 98!

Music using ONLY sounds from Windows XP and 98! Seksīgi . Tika izmantotas tikai ikdienas datora skaņas no XP un 98 window-siem. (piemēram kad izmetās errors noskan tāds pīpiens, un no tām skaņām tapa šī mūzika)... Programma, kas tika lietota ir MODplug . Bezmaksas, ērti lietojama un jums ir visas iespējas iemēģināt roku melodijas rakstīšanā :p.

Lasīt tālāk

Diskutējat: Graffitti

Nevar noliegt, kas šis mākslas veids ir mainījis daudzu cilvēku vizuālo izkdienas dzīvi. Lai kur tu ietu, sienas ir apzīmētas gan ar burtiem, gan zīmējumiem. Tāpēc vēlējos uztaisīt šo diskusiju par graffitti. Tātad pāris jautājumi diskutēšanai: -->Vai tu nodarbojies ar Graffiti? Kā sāki? Kāds ir tavs pseidonīms ielās? Pieredze un šobrīdējais stāžš? Blackbook jau miskastē vai vēl uz galda? Pret kuriem māksliniekiem/writeriem īpašs respeks, un kururs crosso? Tavs crew, ar kuriem zīmē? Vai bieži tiec strīpots, vai esi respektēts? Ja ņem pa līmeņiem,...

Lasīt tālāk

Tuss pie drauga...

Parasti par šādām lietām nerakstu, bet šodien gribējās :p. Nav nekas interesants arī, tāpēc nelasat, jo tas jums garīgo neuzlabos -.- Tātad. Daži cilvēki jau zināja, ka divas dienas būšu prom. Aizbraucu pie drauga tusēt . Jauka vieta, pie viņa mājās, tikai atsevišķā pirtsmājā (divstāvīgā), ar visu pirti un dīķi blakus . Aprakstīšu pāris interesantākos notikumus . Viss sākās ar to, ka visi tikāmies pie lielupes RIMI. Iegājām, paņēmām ņammītes, paķērām vēl abūzu un kājām uz kasi. Kamēr es ar citu draugu krāmēju maisos visu produkciju, manam...

Lasīt tālāk

Iesakat "skaļas" dziesmas

Hehe, vakar beidzot saņēmu algu. Nopirku Tumbas :p, basi jau smuki un skaļas arī . (vismaz, lai klausītos dzīvoklī, pie datora, ir pietiekami :p). Gribu iztestēt skaņu labāk, tāpēc iesakiet lūdzu dziesmas ar smagiembasies . (tumbas - logitech z4).

Lasīt tālāk

Strēļa blog

Cawas. Tā, beidzot arī es - Strelis, esmu ticis pie sava bloga. Nu tad centīšos savā blogā jums atklāt noslēpumus 8), faktus kurus iespējams jūs nezinājāt kā arī intervijas ar RS lielākajiem spēlētājiem. Kamēr tu lasi šo te es jau esmu sācis strādāt pie kāda raksta, tādēļ gaidi (un smaidi). Attā, Strelis.

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5