Zaps blogs

Watchtower

Kvesta sarežģītība: Vidēja Kvesta garums: Garš Nepieciešamie līmeņi: 14 Magic, 40 Mining, 14 Herblore, 15 Thieving, 25 Agility Rekomendētie līmeņi: Augsts Agility līmenis, jo questa laikā būs daudz jāskraida, kā arī 52 Summoning priekš Terrorbird, jo ļoti noderēs tā Special Attack - Tireless Run, kā arī varētu noderēt papildus 12 Inventory vietas priekš ēdiena, ja tev ir zems Defence līmenis. Nepieciešamās mantas: Jebkāds pickaxe, ~100 Coins, Tinderbox, jebkāds gaismas avots, Dragon bones, Ground bat bones, Gold bar, Vial of water, 2 Ropes, Clean Guam,...

Lasīt tālāk

Raivis ir uzticams? ;o

Pavisam vienkārši. Trusted 46 Untrusted 0 IZDEVUŠIES DARĪJUMI VARĒTU BŪT APTUVENI 80 Man ir slinkums likt bildītes ar vouches, varat tos, kuri nav safočēti, redzēt otrajā komentāru lapā. Lūdzu, rakstāt arī ko esmu izdarījis. Kā redzat, nav tāda sadaļa "neitrāls", tādēļ neitrālie, varat nerakstīties. Ņemiet vērā, ka izdevušos darījumu skaits ir vismaz divas reizes lielāks.

Lasīt tālāk

Klavieru notis

Sveiki, es vēlējos pajautāt, vai kāds no jums zin, kur atrast klavieru notis Skillet skaņdarbam "Say goodbye".. visur izmeklējos, nevaru atrast.. ceru, ka varēsiet palīdzēt. UN par gūgli nesakiet, es jau kādas 30 lapas izskatijos, visās vainu par maksu, vai vispār nav..

Lasīt tālāk

1 - 2 - 3 -