Aigars blogs

ZPD viedoklis

Labvakar! Vai Jūs varētu uzrakstīt nelielu savu viedokli par laikapstākļu precizitāti mūsdienās un iespējamību noteikt laikapstakļus pats? Paldies jau iepriekš! :cookie:

Lasīt tālāk

[z]Apsveicam mammu

Šodien vārda dienu svin visi Madari, tai skaitā arī mūsu mamma jeb Maadinsh, jeb vārdā Maadinsh. Es arī apsveicu Madaru šajā jaukajā dienā un protams arī visus citus, kam šodien ir svētki Šodien Tava vārda diena! Sveicējs, no daudziem, viens. Lai rokā glāzīte un sejā smaids Un nezūdošais draugu skaits.

Lasīt tālāk

[z]Apsveicam

Tātad, rīt, 24. jūnijā vārda dienas svinēs visi Jāņi, tajā skaitā arī mūsu pašu nejaukais moderators Ridiculus. Apsveicu visus Jāņus. Lai tev alus. Lai tev siers. Lai tev mīla. Ir vienmēr. P.S. Šo bloga ierakstu veicu šodien, jo rīt nepaspēšu.

Lasīt tālāk

[z] SoulSplit x3 exp dienas sasniegumi

Labsvakars! Kā jau daudzi zina esmu aizrāvies ar SS. So, lūdzu bez heiteriem. Tātad, SS'ā ir/bija x3 exp diena. Šajā dienā ar savu lordiņu bišķīt pakacājos. Šeit arī mani stati: Prayer: 90/99 Mining: 70/92 Smithing: 1/99 Woodcutting: 1/99 Dungeneering:51/64 Varbūt vēlāk paspēlēšu, bet tagad nav laika. P.S.Vēl tiks papildināts. P.S.S. Vakarā iemetīšu statu bildīti.

Lasīt tālāk