Android

  • Grintals
    0

    Kā var uzlikt lai ka zvana ir nevis pī pī pī bet skan mūzika?

    • lemonwave🍋
      0

      Vai nu izvēlies song u uzliec, vai arī caur iestatījumiem un skaņām.

    • Grintals
      0

      Nē, kad es zvanu kādam biggrin_mini2.gif

    • Grintals
      0

      Man liekas telefonā arī varēja uzlikt, vai tad nē?

  • Space
    0

    Sony Ericcson XPERIA x10 vai
    Sony Ericcson XPERIA Neo.

    SE x10 - 348mb ram
    Neo 512 mb ram

    Cenas starpība 50LS

    Ir vērts pirkt Neo, ja RAMa starpība nav liela, bet cenas starpība 50LS?

    • Space
      0

      SE x10 - 384mb ram*

    • lemonwave🍋
      0

      Neo.

    • obsidian
      0

      X10 ir daudz vecāks un vājāks processors nekā Neo, kā arī Neo ir jūtami labāks ekrāns.
      Noteikti Neo.

  • vw scirro
    0

    Vēlviena MineCraft kopija >https://market.android.com/details?id=com.br4mmie.minebuilder
    Bet šī jau ir riktīga - 3d, multiplayer, var ievietot texture packs no īstā Minecraft (vēl neesmu pārbaudījis ) . Pagaidām atkal esmu internetā atradis pavecu versiju, bet šis kad iznāks 1, 9 (day/night update) Droši vien pirkšu. Man uz vecā galaxy tab rāda 7-10 k ram / no 13 k tātad uz wildfiriem un galaxy mini droši vien šis neies. No rīta 2h gultā spēlēju no vietas dabūju 25 coal 15 iron ores 1 diamand un over 9000 cobblestone. Jautājumi prasat te vai pa pm.

    • vw scirro
      0

      P.S. kāds vēlas varbūt uzštellēt serveri? Varu iespējams nopirkt (0, 71 sant) Iemest savu tagadējo texture paku ar ūber alām un spēlēt multiplayer - dodies ore meklējumos.

    • vw scirro
      0

      ^Iedod savu google acc pl0x? crazy.gif

    • vw scirro
      0

      ^nu laikam vienīgais veids pērc pats ! biggrin_mini2.gif

  • lemonwave🍋
    0

    Ir kāds veids kā no telefona var upseitot applanet aplikāciju? Nepiedāvā updates. Tie kas izmanto, sapratīs, ja vien kāds izmanto.

    • vw scirro
      0

      Ja nav updates ta nav ? Apskaties marketā pie saviem app, ja ir update tad ir ja nav ta nav...

    • lemonwave🍋
      0

      Tā aplikācija ir aplikācija, kur var dabūt apps un games par brīvu, gan free versijas, gan maksas. Nedomāju ka kam tādam vajadzētu būt @ market.

    • vw scirro
      0

      Labi neizmantoju tādu, pasaki kur tādu var dabūt, divas spēles maksas gribētos dabūt...

  • lemonwave🍋
    0

    Lūdzu adresi kur no telefona nevis PC var download HD wallpapers androīdiem. Kompī nav īsto izmēru.
    Mobile9.com tried
    wapdam.com aka waptrick.com tried

  • Grintals
    0

    Es to patternu prikola pēc uzslaidoju 5 reizes pēc kārtas nepareizi, un uzspiedu ka aizmirsu.tgd man bija jātaisa google accounts uz kurieni to aizsūtītu, bet es uztaisiju, telefonā spiežu epastu un paroli bet rādās ka nepareizi.es skaidri zinu ka uzspiedu pareizi, bet rāda ka nepareizi.kas par lietu?

    • lemonwave🍋
      0

      Nu kaut kas ir nepareizi. Ja nekas nebūs, tad tev nav izvēles, un vaļā nedabūsi.

    • obsidian
      0

      Accounts bija jātaisa pirms tam...

    • Grintals
      0

      Tiešām nav nepareizi.

- 1 - 2 - 3 - ... - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 -