Android

  • lemonwave🍋
    0

    Woot, esmu lielīgs, bet ļoti priecīgs. Šodien pirms neilga laiciņa dabūju Samsung Galaxy S II. Ja kādam ir Galaxy S II, uzraksta pm, vajag nedaudz palīdzību + ieteikumus.
    Vajag palīdzību sakarā ar aplikācijām, spēlēm un citu, jo ejot Game Hubā, prasa internetu.

  • lemonwave🍋
    0

    Jācer uz labāko un jāmēģina sarunār ar vectēvu jaunu telefonu. Nopirka man Nokia X3-02, un divas dienas vēlāk atvēra no kkāda remonta atpakaļ LMT centru, man pirka mazajā, atvēra lielo. Nesen skatos, normāli Androīdi, iPhone jaunais ceturtais, samasungs galaxy II, HTC tas kas izskatās pēc planšetdatora. Gribu to jauno HTC, tagad jācer sarunāt uz to labāko, pēc vairāk kā stundas atbrauks no Igaunijas atpakaļ, tad jācenšas sarunāt rīt pirkt.

    Any ideas, ko labāk? Doma ir HTC Sensation.

    • lemonwave🍋
      0

      Doma ir ņemt HTC tad, ja tiešām sanāks sarunāt.

    • vw scirro
      0

      Iphone=you are applefag all your life
      SGS2=Es tev skaudīžu, ūber telefons ņem to
      Htc Sensation=Nezinu pēc bleķiem labs, bet sgs2 smukāks un laikam nedaudz labāks.

    • lemonwave🍋
      0

      Uhm, tagad kad pačekoju SGS2, arī liekas ka varētu ņemt to, bet nu jā, ar vectēvu runāju jau tikko, nebija diez ko sajūsmināts, rīt japarunā divatā kad mātes un vecmammas nebūs blakus, tad varbūt kaut ko izdosies sarunāt.

  • Anderhils
    0

    Nice. Uz Android tagad var spēlēt Heroes Might and Magic III. Pats uz sava telefona(galaxy ace) uzliku... diezgan grūti spēlēt, jo manam tel švaka rezultācija (HVGA).

    Reku lapa:

    http://forum.vcmi.eu/portal.php

    Tagad iečekošu CS:S de_dust karti.

    http://galaxy-ace.ru/samsung_galaxy_ace_game...h_de_dust2.html


    ^ Tā vispār laba lapa, kur daudz feinas lietas var atrast.

    Vispar brīnos, cik ātri mūsdienās atīstās mobīlās ierīces.

    • vw scirro
      0

      Heh būs uz sava galaxy taba jāuzmet, linkā ir download ?

  • Abdul
    0

    Varbūt tas izklausīsies stulbi, bet kā lai uzzin vai mans telefons ir Android ?

  • Grintals
    0

    Kas htc settingos jāspiež lai varētu piekonektēties pie kompja bez htc sync?Nu takā ielikt kādu bildīti, bet ka pielieku pie kompja viņš prasa ko darīt, izmantot sync vai mobile network sharing.

    • Grintals
      0

      Es atceros bija vel trešā iespēja kur vienkārši albumam tikt klāt.

    • Grintals
      0

      Ja nebūs atmiņas karte tad nevarēs piekonektēties?

  • Swarley
    0

    Ir ideja pirkt LG P500. Ir kādi citi varianti, vai ņemt tomēr LG P500?

    • obsidian
      0

      Šajā cenā nekā labāka nav.

    • Swarley
      0

      Jāizvēlas starp SE Xperia X8 un LG P500.
      Which one?? smiley-roll.png

    • obsidian
      0

      LG P500.

- 1 - 2 - 3 - ... - 341 - 342 - 343 -