Android

  • lemonwave🍋
    0

    Kāds kuram novelkas šitais fails, var man atsūtīt pa Skype pašu .txt failu?
    http://www.blackdroid.net/forum/ftopic24996_...s-w-o-wifi.html

  • Abdul
    0

    Iesakiet telefonu, precīzāk androidu, neko diži dārgu, un šiku, vienkārši parastu androidu.
    Un vēlējos pajautāt, vai visi androidi ir skārienjūtīgie ?

    • lemonwave🍋
      0

      Jā, visi.
      Vari paņemt Samsung Galaxy mini.

    • Abdul
      0

      Āj, nu tad jau nav ņemams. biggrin_mini2.gif Bet nē, man spēlītes neinteresē, esmu izaudzis pāri tam vecumam, man galvenais internetā ieiet biggrin_mini2.gif

    • obsidian
      0

      LG P500 (Optimus One) vai HTC Wildfire S.

  • Grintals
    0

    Ir kāda applikācija kuru kad tel grib ieslēgt prasa kkādu kodu vai čūskiņu ?

    • alberts00
      0

      Settingos pie drošības.

    • Grintals
      0

      A nav tāds security app?

    • Grintals
      0

      Es redzēju iphonam tādu tādu ka tur ir 3x3 punktiņi un tew jāizslaido pareizais kods.

  • lemonwave🍋
    0

    Velkot caur telefonu bildītes, waptrick.com un mobile9.com man bildi atver jaunā tabā un nevelk nost, bet izmet kā neta adresi bildi. Ir kāda adrese, kur var novilkt bilžas? No gogoles arī nevaru. Vajag dažus wallpapers.

    • lemonwave🍋
      0

      Wracker, es jau caur usb vadu liku, divas ieliku, tagad slinkums slēgt klāt + telefonā nets uz mēnesi for free, jāizmanto, vnk ja ir kkāds saits, tad ideāli un atmiņas kartes arī pagaidām nav. ;D

    • lemonwave🍋
      0

      Nu lab. Pagaidām ko darīju un darīšu vēlāk ir sēdēt exā. ;D
      Apps pagaidām nevajag, spēles arī ne, vajag tikai pie wifi neta tikt, lai novilktu spēlēm download failus, lai var spēlēt.

  • lemonwave🍋
    0

    Liekat savas populārākās spēles, ko spēlējat un patīk.
    Pats savu listu ielikšu, kad būs kas vairāk pašam un ko vairāk spēlēšu.

    • vw scirro
      0

      Drag racing
      Tank hero
      Bija vēl kaut kāds klabcrafts nu kā terrarija, bet maksāja kaut kādu latu lite paspēlēju un tā arī neesmu nopircis.

    • Space
      0

      Angry birds crazy.gif

    • lemonwave🍋
      0

      Ielikšu savu tagadējo, visvairāk ir paspēlēts Angry birds: Rio.

      * Angry Birds
      * Angry Birds: Rio
      * Plants vs Zombies
      * Speedx 3D
      * Roll a Joint.

      Ir vēl dažas Gameloft spēles, bet vajag tikt pie wi-fi neta, novilkt to saturu un tad varēs spēlēt.

  • lemonwave🍋
    0

    Paredzēts 3 mēnešu internets par brīvu, bet nu lab, pietiks ar mēnesi, šodien atsūtīja īzziņu ka nets pieslēgts līdz 24. oktobrim, mēnesi, bet neiet. Modelis - Samsung Galaxy S II, kur uzstādījumos saslēgt, lai tas nets ietu. Telefons arī tika izslēgts un ieslēgts.

- 1 - 2 - 3 - ... - 340 - 341 - 342 - 343 -