exsĀrsti

  • C Ult
    0

    Krč 95%, ka pirms 2 nedēļām salauzu kājai mazo pirkstu sāp nereāli, kā kustina tā sāp, nedod dievs katkur bikses velkot ieķerās, liekās vispār pirksts nolūzīs da galam no sāpēm, pie ārsta negāju, mutere teica, ka viņi tāpat neko viņam neizdarīs, jāgaida kad sadzīs, poh tā arī 2 nedēļas kliboju apkārt tā arī nekas nemainās, šādā situācijā jāiet pie ārsta vai pohuj ar laiku pāries?

    • PainFoinmr
      +2

      Ir vērts aiziet, viņi var ielikt vismaz taisni atpakaļ (tho pēc 2ned tas visticamāk nozīmē, ka viņi ielauzīs taisni)

      • C Ult
        0

        Viņš taisns ir ķipa, nafigam viņš tā sāp? Manliekas es viņu katru dienu no jauna atlaužu kautkur atsitot, aizķerot

        • skudrulācis
          0

          Tadēļ, jo tev kaut kur, kaut kas ir salūzis

          • C Ult
            0

            Nu jā,bet jautājums vai neko lietas labā nedarot viņš sadzīs pats? biggrin_mini2.gif

        • skudrulācis
          0

          Lietas labá viņš var sadzīt, bet var saaugt nepareizi. Man ļoti palīdzēja zirga smērs pret sāpēm. Nahuj naktīs nevarēju pagulēt, kad no čoma dabuja, pēc 5min sajūta bija, ka nekas man nebija lauzsts

          • skudrulācis
            0

            Tas ir ja vispār tev ir lauzsts, varbūt tikai satriekts kājas pirksts, ko tu zini? Huh?!?

        • PainFoinmr
          0

          Taisns var būt arī šādā gadījumā -

          • C Ult
            0

            Es saprotu, ka tur dirsā galīgā var būt, bet vai pie ārsta ir jāiet tādā gadījumā? biggrin_mini2.gif

          • skudrulācis
            0

            Tev ir jāiet pie dakterītes

          • C Ult
            0

            Neesmu savā dzīvē nekad gājis pie ārsta biggrin_mini2.gif

    • skudrulācis
      0

      Salauz velreiz, lai saaugtu pareizi, savādāk būs līks pirkstiņš. Es salauzu vienreiz pirkstam trešo falangu un pie ārasta nebiju aizgājis vairāk kā nedēļu un tad aizmacu, ieģepsēja un saauga pareizi, savādāk būtu nedaudz līks pirksts

    • Rifelz
      0

      3 kājas pirkstus reiz salauzu, paši sadzija.

    • MMD:LV
      0

      Manuprāt rokas pirkstu biju salauzis, bet nebraucu pie ārsta un tgd labās rokas pirksts resnāks nekā kreisās ;D

      • skudrulācis
        0

        Strutas tev pirkstá ir

        • MMD:LV
          0

          Karoc,ja nogriezisu pirkstam galu un tad iztecinat strutas, bus oked?