exsĀrsti

 • C Ult
  0

  Krč 95%, ka pirms 2 nedēļām salauzu kājai mazo pirkstu sāp nereāli, kā kustina tā sāp, nedod dievs katkur bikses velkot ieķerās, liekās vispār pirksts nolūzīs da galam no sāpēm, pie ārsta negāju, mutere teica, ka viņi tāpat neko viņam neizdarīs, jāgaida kad sadzīs, poh tā arī 2 nedēļas kliboju apkārt tā arī nekas nemainās, šādā situācijā jāiet pie ārsta vai pohuj ar laiku pāries?

  • PainFoinmr
   +2

   Ir vērts aiziet, viņi var ielikt vismaz taisni atpakaļ (tho pēc 2ned tas visticamāk nozīmē, ka viņi ielauzīs taisni)

   • C Ult
    0

    Viņš taisns ir ķipa, nafigam viņš tā sāp? Manliekas es viņu katru dienu no jauna atlaužu kautkur atsitot, aizķerot

   • skudrulācis
    0

    Salauz velreiz, lai saaugtu pareizi, savādāk būs līks pirkstiņš. Es salauzu vienreiz pirkstam trešo falangu un pie ārasta nebiju aizgājis vairāk kā nedēļu un tad aizmacu, ieģepsēja un saauga pareizi, savādāk būtu nedaudz līks pirksts

  • SkitsVicious
   0

   Hello. Problēma tāda, ka bija operācija priekšējām krusteniskajām saitēm, bija pilnībā plīsušas, dzirdēju, ka ņēma saiti no hamstring kaut kur. Tagad man ir tā, ka citreiz, kad skrienu spēlējot futbolu, tad man hamstringā sāk parādīties durstošas sāpes. Arī īsti nevaru taisīt svaru zālē vienu vingrinājumu hamstringiem, jo arī sāk durt. Tas ir normāli un ar laiku pāries/saite izstaipīsies? Operācija bija gandrīz kā pirms diviem gadiem. Izgāju visu rehabilitāciju.

   • Lord Eddward
    +1

    Par šo labāk pie traumatologa poliklīnikā uz konsultāciju aizej. Protams, tas hamstrings nevarēs panest tādu pašu slodzi kā agrāk, vismaz sākumā. Divu gadu laikā vajadzētu visām problēmām pazust, tāpēc iespējams ka tur ir kāds defekts. Ir kāda vieta, kas uz tiem hamstringiem sāp?

    • SkitsVicious
     0

     Es pat neesmu īsti piefiksējis, kur sāp tieši, bet durt sāk +- vidusdaļā.

     • Lord Eddward
      +1

      Vai tur ir kāda rēta/defekts ko var redzēt vai sajust?

   • pj sk1ll
    0

    Pirms pāris dienām tāds izsitums uz kakla parādījās, ar katru dienu viņš paliek sarkanāks un niez arī ļoti. Smērēju sākumā ar šādu Nivea krēmu, bet tagad 2. dienu ar kokosriekstu eļļu. No kā tas varētu būt un kā lai dabū nost? Nesmērēt ar neko vai smērēt ar to pašu Nivea vai kokosriekstu eļļu? No skūšanās moš?

    • Lord Eddward
     +1

     Piekrītu @brokastušņabis par sēnīšu infekciju.

     Laba vieta, tur pasvīst, skujoties mazas traumiņas veidojas, pa kurām kāda sēnīte var ielīst.

     Domājams ar ādas apliekamajiem vajadzētu pietikt. Ar visu izmeklēšanu, pierādīšanu ka tās ir sēnes, labāk vajadzētu pie dermatologa aiziet, bet, ja nevēlies, vari kādu testu ar pašārstēšanos, ja, protams, uzticies exs-ārstiem un sev.

     Pie farmaceita vari aptiekā paprasīt labāko izvēli, vari pat pa kluso parādīt savu ādas sēnīti, šeit iespaidam saraksts ar krēmiem kurus var lietot, pietiks ar vienu: http://www.visaszales.lv/Zāles/Visas/Dermat...dzekļi/31/5/2

     No tiem sakarīgs, gan lēts, gan derīgs, varētu būt šis: http://www.visaszales.lv/Zāles/Clotrimazolum_GSK_cream/14258 Klotrimazola krēms, bez receptes pārdodams. Teikšu to, ka dermatologs varētu iedot arī ko labāku ar recepti.

     Instrukcijā rakstīts:

     "
     Krēms jāuzziež uz tīra, sausa skartās ādas apvidus (tas jānomazgā ar neitrāla pH ziepēm).
     Ārstēšanas ilgums atkarīgs no slimības smaguma pakāpes, lokalizācijas un ārstēšanas efektivitātes. Pacientiem jāieteic informēt ārstu, ja stāvoklis pēc 4 nedēļu ilgas ārstēšanas neuzlabojas.
     Lietošanai uz ādas.
     Krēms jāuzziež uz skartā apvidus 2 vai 3 reizes dienā.
     Lai izvairītos no atkārtošanās, zāles jāturpina lietot vēl vismaz vienu līdz divas nedēļas pēc visu infekcijas pazīmju izzušanas.
     Ieteicamais ārstēšanas ilgums dermatofītu infekciju gadījumā – vismaz 1 mēnesi
     "

     Visu mēnesi ārstēt domāju nebūs vajadzības, uzzied ikdienā līdz pazūd un tad vēl papildus kādu nedēļu, lai infekcija neatjaunojas.


     Veiksmi un ātru Tava izsituma pazušanu!

   • lakrica
    0

    Hei yo
    Cik reāli ir salauzst ribas bez baigām sāpēm?
    Just jau mazliet jūt bet vairāk vismaz man liekas ka tīri sāp tas muskulis kurs ir zem labā pleca.
    Elpot, šķaudīt un klepot varu čilā bez diskomforta. Pacelt, nolaist rokas, pastaipīties arī itkā tik tā mazliet jūt.
    Vienīgai paceļot roku var redzēt ka ir tāds takā "izaugums" uz āru kurš otrā pusē nav. Itkā vienā vietā ribas burtiski būtu atdalijušās bet to var noverot paceļot rokas.
    Šo prikolu dabuju vingrojot sestdien.isti neko tadu nepiefikseju tad sodien sapratu ka itka mazliet sāp un vēl tas izaugums

    • Arnis
     0

     Kaut kur biju dzirdējis ka ribas var salauzt šķaudot, bet nu īsti nez.

    • pj sk1ll
     0

     Kā vingrojot?

     • lakrica
      0

      Deju kustibas bija jataisa uz plikas grīdas, un visticimak to dabuju gatavu no sunisu pozas veloties uz sanu

    • MGΡ 🏀
     0

     Sveiki. visu laiku ir bijusi normala sejas ada, bet tagad pedejo 4 dienu laika visu laiku riktigi sausa un viena vieta pat mazliet nonakusi nost. ko iesakiet?

    • Danalabi
     +1

     Sveiki draugi. Jau otro dienu pēc kārtas ļoti spiež vēderā, zarnu rajonā. Staigājot ir durstoša sajūta. Mājas apstākļos var kaut ko darīt?

     • MMD:LV
      0

      Ibumetina vai kautkas lidzigs nav?
      Man ir bijis ta ka staiga un sak sapet kautkur zem ribam un staigaa saliecies, izdzeru ibumetinu tad viss ok....

      • Danalabi
       +1

       Pamēģinās

    1 - 2 - 3 - ... - 17 - 18 - 19 -