Swarley blogs

POTW ideja

Sveiki! Šis netiek izveidots, lai aizskartu moderatorus vai noniecinātu viņu darbu, šis blogs tiek veidots manu paša uzskatu iespaidā. Vēlētos uzzināt jūsu viedokli par manu ideju. Mans plāns ir izveidot aptauju apmēram katru nedēļu, kuras jautājumu noteiksiet jūs paši. Es paziņošu rezultātus pēc katras aptaujas. Lai iesūtītu aptaujas jautājumu jums parasti jānosūta PM uz manu profilu ar nosaukumu ‘’POTW’’(Poll of the week) un PM saturā jāatrodas jūsu jautājums. Jautājumu izvēlēšos pats, bet, piemēram, ja jūsu jautājums netiks izmantots pirmajā...

Lasīt tālāk

School 13

''School 13'' ir krievu veidota anime multenīte ar nedaudzām sērijām Dima ir parasts zēns kurš sagādās jums daudz smieklu un prieka. Pirmā sērija: i hate x-mas ( nightwayfarer school 13 ) Otrā sērija: School 13 - "I Want It!" Syndrome Trešā sērija: School 13 - TongueTied Ceturtā sērija: School 13 - Halloween Special Piektā sērija: School 13 episode 8 ( Summer Vacation 3) Sestā sērija: School 13 - Street Magic | Уличная Магия Man ļoti patīk šī satīra, sižets un arī balsis… Mans vērtējums:9/10 Paldies par uzmanību!

Lasīt tālāk

Skate

Vieni no labākajiem skeiteriem pasaulē veic satriecošus trikus. Greatest Skateboarding Tricks Otrs mans mīļākais skeiters:Rodnijs Malens Best Of Rodney Mullen Mans mīļākais skeiters:Arto Sāri Arto Saari Un tagad pamācība tiem kuri vēlētos sākt nodarboties ar skeitošanu. How To Skate Ceru ka ar šiem video kādu arī piesaistīju skeitošanai.. Ja ir kādi jautājumi sakarā par skeitošanu, raksti PM! Paldies par uzmanību!

Lasīt tālāk