Grand Theft Auto

Grupa par Grand Theft Auto. Te mēs varam runāt par visām daļām.

 

 

   

Grand Theft Auto III (zināma arī kā GTA III un GTA 3) ir action-adventure žanra spēle, kuras veidotāji ir DMA Design (tagad Rockstar North). Šī ir pirmā spēle GTA sērijā, kura veidota trīsdimensionālā grafikā. Spēle tika izdota 2001. gada oktobrī Playstation 2 konsolei, 2002. gada maijā PC un 2003.gadā Xbox konsolei. Spēlei tika izdots turpinājums - Grand Theft Auto: Vice City. Spēles darbība norisinās nezināmā laikā, un izdomātā pilsētā - Liberty city. Spēles pilsēta ir veidota pēc Ņujorkas, ASV parauga.

Sižets 

Bankas aplaupīšanas laikā, spēles galveno varoni Klaudu nodod viņa draudzene Katalīna, ar savu līdzzinātāju. Viņa sašauj Klaudu un atstāj nomirt. Tomēr Klauds izdzīvo. Viņu iesēdina uz 10 gadiem. Kamēr viņš tiek pārvests, notiek uzbrukums policijas konvojam. Klauds ar draugu 8-Ball izbēg. Ar 8-Ball palīdzību, galvenais varonis tiek pieņemts darbā kā algots slepkava. Spēles gaitā Marijai, mafijas līdera Salvatore sievai, viņš iepatīkas. Salvatore kļūst aizdomīgs un mēģina ievilināt spēles galveno varoni lamatās. Marija viņu brīdina un izglābj. Marija iepazīstina Klaudu ar Yakuzu, pie kā viņš strādā pēc tam.

Spēlēšana 

Galvenajam varonim jāpilda misijas uz 3 salām. Tās ir Portland, Staunton Island un Shoreside Vale. Galvenais varonis var skriet(neilgi),iet un lēkt(netālu). Ja iekrīt ūdenī - noslīkst. Pilsētā ir metro un vilciens (vilciens ir tikai Portland).Ir iespējams braukt ar laivu un auto. Iespējams izmantot ieročus un dūres.

 


Grand Theft Auto: Vice City ir Rockstar Games publicēta datorspēle PlayStation 2, Xbox un PC platformām. gada maijā. Tā ir 2. spēle GTA3 sērijā. Šī spēle ir kaut kas vidējs starp braukšanas un šaušanas spēli. Galvenais varonis Tomijs Verseti (angļu: Tomy Vercetti) var brīvi pārvietoties pa spēles pasauli, staigājot kājam, vai lietojot kādu transportlīdzekli. Lietojot transportlīdzekli ir ierobežotas iespējas lietot ieročus. Spēles pasaule sastāv no vienas lielpilsētas un ir modelēta pēc ASV, Floridas, Maiami. Spēles darbība notiek 20. gs. 80. gadu otrajā pusē. Galvenais varonis ir bijis saistīts ar mafiju un spēles sākumā ir tikko izlaists no cietuma. 

Spēles process 

Galvenais varonis ejot kājām var iet un skriet. Skrienot var pārvietoties ātrāk, bet viņš piekūst un pēc tam var tikai iet (kamēr atpūšas). Galvenais varonis var arī lekt (nelielos attālumos). Staigājot kājām ir iespējams lietot visus ieročus. Iekrītot ūdenī viņš noslīkst. Lai izmantotu transportlīdzekli, pie tā ir jāpieiet klāt un jāuzkāpj virsū (motocikli) vai jāiekāpj iekšā (visi pārējie transportlīdzekļi). Šī ir pirmā GTA3 sērijas spēle, kur ir pieejami motocikli. Vienīgā spēlē pieejamā lidmašīna ir hidroplāns.

Izejot misijas var dabūt naudu un iespēju iet tālākās misijas. Lai arī no sākuma ir iespējams aiziet uz gandrīz jebkuru pirmās salas vietu, visi lielie tilti ir bloķēti un piestātnēs nav laivu. Izejot pietiekoši daudz misiju, sākumā atveras tils uz Starfish island, bet vēl tālāk, arī visi pārējie lielie tilti.

Pietiekoši stipri sabojājot transportlīdzekļus, tie uzsprāgst (pirms tam aizdegoties). Transportlīdzekļu spridzināšana un citu cilvēku (NPC) slepkavošana, piesaista policijas uzmanību. To šeit apraksta ar zvaigznītēm. Normālos apstākļos nav neienas zvaigznītes un policija galveno varoni ignorē. Radot neliela mēroga nekārtības, var dabūt vienu zvaigznīti, tad tevi mēģina noķert kājām staigājošie policisti. Ja dabū divas zvaigznītes, iesaistās policijas automašīnas. Ja dabū vismaz divas zvaigznītes atrodoties laivā, pakaļ sāk dzītie policijas laivas. Ja dabū trīs zvaigznītes, iesaistās policijas helikopters. Ja dabū četras zvaigznītes, policija dzenas ar smagajiem. Ja dabū 5 zvaigznītes, parādās FIB (ar melniem džipiem). Ja dabū 6 zvaigznītes, iesaistās armija, attiecīgi ar armijas kravas mašīnām vai tankiem.

Ieročus var iegūt:

  • nogalinot kādu kam tas ierocis ir (bandītus (pistole vai mašīnpistole), policistus (pistole, specvienību policistiem arī mašīnpistole), sargus (pistole, bankas sargiem - mašīnpistole), karavīrus (triecienšautene);
  • salasot vietās, kur tie parādās (pilsētā ir dažas vietas (samērā nomaļas), kur parādās ieroči), šādās vietās, ieroči pēc paņemšanas atjaunojas ~6 spēles stundu laikā, šī ir lētākā, mazākriskantā, taču lēnākā metode
  • nopērkot veikalā (pieejamo ieroču klāsts ir atkarīgs no veikala un tā cik tālu ir izietas storyline misijas)

Vice city atrodas vairāki AmmuNation ieroču veikali, kuros var dabūt šaujamieročus un bruņuvestes. Vēl, aukstot ieročus var dabūt saimniecības preču veikalos. Tie ir domāti kā darbarīki, bet tos spēlē ir paredzēts lietot kā ieročus. Izejot dažas spēles beigās esošās side misijas, atveras ieroču veikals, kurā var dabūt visjaudīgākos ieročus. Dāzās misijās sākot misiju iedod kādu ieroci.

Daudzas misijas ir saistītas ar vardarbību un to izpildes laikā var dabūt zvaigznītes, kas pēc misijas veiksmīgas pabeigšanas lielākoties pazūd (dažām misijām nepazūd). Misijas var iedalīt storyline misijās, kuras jāiziet, lai tiktu uz priekšu un side (sideline) misijās, kuru neiziešana ietekmē tikai attiecīgo side misiju zaru.

Spēles vide

Spēles vide sastāv no divām lielām salām (īstenībā to ir vairāk, bet tās ir savienotas ar tiltiem, kas nekad nav slēgti). Pilsēta aizņem abas salas un saucas Vice City. Spēle sākas dienvidu salā. Salas dienvidos ir plata pludmale. Starp lielo dienvidu salu un lielo ziemeļu salu atrodas vairākas mazākas salas. Dienvidrietumos esošā sala (tieši uz dienvidiem no Starfish island) un austrumos esošā sala (tur kur atrodas kinostudija), vienmēr ir pieejamas. Kartes vidū atrodas Starfish island. Sākumā atveras tilts tikai uz Starfish island, bet pēc tam, kad ir izietas vēl dažas storyline misijas, atveras arī otrs tilts (un visi pārējie lielie tilti). Uz austrumiem no starfish island, atrodas paliela sala, kuru gandrīz pilnībā aizņem golfa klubs. Ja nav izietas attiecīgās side misijas, vienīgā tur pieejamā teritorija ir ceļš līdz lielajam tiltam.

Spēles sižets

Spēles darbība norisinās 1986. gadā, neeksistējošā floridas pilsētā Vice City, kas ir bāzēta uz Maiami. Galvenais varonis Tomijs Verseti ir izbijis Liberty City mafijas pasūtījumu slepkava. Viņš tikko ir izlaists no no cietuma, kur nosēdēja iepriekšējos 15 gadus par slepkavībām. Lai veiktu darījumu, kas saistīts ar narkotikām (kokaīnu), mafija viņu aizsūtīja no Liberty City uz Vice City. Šis darījums izgāzās, jo pircējiem un pārdevējiem uzbruka nezināmi uzbrucēji. Tika nogalināti divi cilvēki, tai skaitā arī spēles "Grand Theft Auto: Vice City Stories" (To izdeva 2006. gadā) galvenais varonis Viktors Venss (angļu: Victor Vance). Galvenais varonis tikko izglābās no nāves, taču pazaudēja gan nopērkamo kokaīnu, gan arī naudu, par kuru bija paredzēts pirkt kokaīnu. Pēc tam, kad mafija uzzināja, kas noticis, viņi (Sonija Forelli personā) lika atgūt pazaudēto naudu.

Tālākajā spēles procesā Tomijs Verseti pamazām atrod tos, kuri viņam uzbruka, viņus nolikvidē un pamazām kļūst par pilsētas mafijas bosu. Spēles beigās, Liberty City mafijai pret to rodas iebildumi un viņi ierodas pilsētā nolikvidēt galveno varoni. Spēles pēdējajā storyline misijā viņi tiek nolikvidēti.

 
 

 

 

Jaunākais sarunās

Aptauja

Biedri

Statistika

Biedri: 40
Posti: 96
Admins: