lemonwave? blogs

[lemon] Kapteinis vecāks

Sveicūūū mūsu kruto Kapteini aka Cāļuku dzimšanas dienā. Vispār, viņš man kādu laiku atpakaļ jauca mozgus ar to, cik viņš vecs ir, tādēļ šo daļu izlaidīšu. Zinu, ka viņš ir foršs čoms (žēl, ka ne dzīvē) un, protams, arī jautrs un izpalīdzīgs (dažreiz). =D Pat odiņš, kas pie loga rūts Nemitīgi sīc un dūc, Kā nu prot un kā nu māk Ar sveicieniem pie tevis nāk.

Lasīt tālāk

[lemon] Gada atzīmes

Ko tur ņemties! Nepiemēslosim miniblogus pilnus par šo visu un rakstīsim šeit savas atzīmes. Man negribās skrīnot bildi, tādēļ ierakstīšu rakstiski. 10. klase Angļu valoda - 6 Bioloģija - 5 Ekonomika - 5 Fizika - 5 Ģeogrāfija - 6 Informātika - 8 Krievu valoda - 5 Ķīmija - 4 Latviešu valoda - 5 Latvijas un pasaules vēsture - 6 Literatūra - 6 Matemātika - 6 Sports - 8 Vācu valoda - 7 Vizuālā māksla - 7

Lasīt tālāk

Priecīgas lieldienas!

Novēlu visiem labi izsisties, pieēsties un izšūpoties! Visu gadu Lieldienzaķis Pūlējas kā nākas. Olas šādas, olas tādas, Dažādās krāsās krāsotas tās. Brūnas un dzeltenas, Zaļas un sarkanas, Raibi krāsotas, Groziņos kārtotas. Svētki ir gaidīti, Prieki ir patiesi. Sisties ar olām ir Lieldienu prieks.

Lasīt tālāk

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 -