Postotajs blogs

Steam naudiņas

mod edit: http://forums.steamrep.com/threads/report-76561198120985840-markeloff-csgo-counter-strike-global-offensive-items.62819/ Nauda, ko viņš pārdod ir zagta. Laba diena exiešiem! Piedāvāju Jums pakalpojumus saistībā ar "Steam" piedāvāto spēļu klāstu(Tiek sūtīts noteiktās spēles gifts), skinu un naudas maciņa palielināšanu, kas Jums izmaksā, piemēram, 50 euro vietā tikai 25 euro. Noteikumi: • Obligāti jaizpilda anketa, kas atradīsies zem apakšpunkta "Noteikumi", anketa jaizpilda ierkastot šajā blogā. • Nevienā gadijumā neiešu pirmais. • Jums jaatstāj...

Lasīt tālāk

Rolleris for sale!

Yo, vēlos pārdot savu rolleri... 70 cc, vidējie ruļļi, tikko ielikts elektroniskais bloks, sporta šķīvji. iet ap 70, un jauna aizmugurējā riepa. cena: 250, bet ja labi grib var sarunāt. un viens no spoguļiem ir nolausts, bet ir uzlikts jauns daudz ērāks... http://www.bildites.lv/images/oi1mt78n4t7a1ukek8a7.jpg http://www.bildites.lv/images/glny14n3o8x6gah4uk8u.jpg Atrašanās vieta- Rīga.

Lasīt tālāk

Lure team!

Čau, vēlos piedāvāt jums "kādam no jums" būt lure teamā! Viss, kas Jums jādara, ir jaraksta pieteikuma anketa uz pm! Anketa: Runescace nicks: Combat līmenis (ieteicams 90+): Uzbrukšanas veids (range, mage (ancient), melee): lure veids (video, īss apraksts): skype nicks: Biedri tiks publicēti šeit pat! Postotajs P.s jautājumus šeit pat!

Lasīt tālāk