Režisori: Josh Schwartz, Chris Fedak.

Galvenajās lomās: Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Ryan McPartlin, Mark Christopher Lawrence, Vik Sahay, Scott Krinsky, Julia Ling, Bonita Friedericy, Sarah Lancaster, Adam Baldwin.

Oficiālais kanāls: NBC

 

Sižets:

Čaks Bartovskis ir parasts vīrietis, kurš strādā veikalā ''Buy-more'',  nūģu ielenkumā, kur darbinieki specializējas tehnikas remontā. Pēkšņi viņa dzīve apgriežas kājām gaisā, kad viņam atnāk e-pasts no sena koledžas drauga, kurš strādā CIP aģentūrā. E-pastā viņš saņēma failu ar vislielākajiem pasaules noslēpumiem, un Čaka smadzenes ir tik gudras, ka saglabā visu šo informāciju. Bet izrādās, ka šie noslēpumi tagad ir tikai viņam zināmi un izmantojami, jo dators ar tiem tika iznīcināts. Čaks tagad ir valdības stiprākais ierocis, un pasaules drošība ir viņa rokās...

 

Manas domas par seriālu:

Šis ir viens no pirmajiem seriāliem, ko sāku intensīvi skatīties online, un ne velti. Ļoti labi joki, kas liek pasmaidīt, mūzika šim seriālam ir perfekta un cik atceros, nav bijusi nekāda popīgā utt. Ja Jums patīk piedzīvojumi, neveiklas situācijas un spriedzēm pilnas sēriju beigas, tad Chuck ir seriāls, kuru Jums jāredz! Īsti pats nevaru pateikt, vai viņš at katru sezonu paliek interesantāks, bet kopumā nav garlaicīgi skatīties. No sākuma tā nelikās, tomēr tagad sāk šķist, ka šis seriāls ir nedaudz bērnišķīgās, nekā tam būtu jābūt. Ja gribat sākt ko jaunu un interesantu skatīties, tad Čaks ir ļoti laba izvēle.

 

Mans vērtējums: 8.7/10

Traileris:

https://www.youtube.com/watch?v=XNLAxQcSTkc

Ekrānšāviņi:

 

 

 


 

Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 3x