Žanrs: Racing

Izdota: 24.05.2011. 

Izdevējs: Codemasters

 Izstrādātājs: Codemasters

Platforma: PC, PS3, Xbox 360

 

 

DiRT3 ir pieejami vairāki braukšanas veidi.

  • Rally.  (Rallijā posms ir jāpieveic pēc iespējas ātrākā laika posmā.)
  • Rally cross.  (Rallij-krosā ir jāizbrauc 3 apļi un jācenšas pirmajam nokļūt pāri finiša līnijai.)
  • Trailbalzer.  ('Trailbleizeros' ir jābrauc ar modificētām sacīkšu mašīnām un ir jāpieveic posms pēc iespējas ātrākā laika posmā.)
  • Landrush.  ('Landrush'ā' ir jābrauc ar lieliem 4x4 pikapiem jeb mazajiem un ņiprajiem bagijiem. Ir jāizbrauc 3 apļi un jācenšas pirmajam nokļūt pāri finiša līnijai.
  • Head to Head.  ('Head to Head' ir jāsacenšas ar vēlvienu citu braucēju pa trasi, kur jūs braucat viens otram blakus, bet pa citiem ceļiem.)
  • Gymkhana.  ('Gymkhanā' jums ir dota pusotra minūte, lai izpildītu trikus. Jums ir jātaisa virtuļi apkārt konusiem, jāsasit dzeltenie bloki, jādrifto, jālec pa tramplīniem un jāmet saulītes.) 

 

Manas domas par spēli.

Īstu rallija simulatora piekritējiem šī spēle var nepatikt, jo codemasters šo spēli izstrādāja tā, lai spēlētājs no spēles vairāk gūtu prieku, nevis braukšanas pieredzi. Arī datora prasības, salīdzinot ar DiRT2, ir krietni zemākas, jo DiRT2 mans dators, kurš ir samērā jaudīgs, varēja pavikt spēli uz medium ar tādu pašu fps skaitu kā DiRT3 uz maksimālo fps. Protams, sarūgtina tas, ka pati spēle un braucieni lādējas ļoti ilgi, bet tā jau ir, pārsvarā, visām mūsdienu spēlēm.

 

Mans vērtējums: 9

Gamespot kritiķi šo spēli ir novērtējuši ar: 8.8

IGN kritiķi šai spēlei dod: 8.6

 

Bildes.

 

 

 

 


 

Videoapskats


https://www.youtube.com/watch?v=U3bqoVcYg60&hd=1

Laboja krabz, labots 5x