Esmu pabeidzis darbu pie sava solo-albumu ''Frustrācijas''. Draugiem.lv, savā mūzikas sadaļā rakstīju, ka albumā būs ''gabali, par grūtiem dzīves brīžiem, kuri no sākuma liekas nepārvarami, bet ar laiku un pacietību no tiem var izkulties un turpināt dzīvot skaistu, jauku dzīvi, kā arī par tiem dzīves brīžiem, kuriem nav tik labas beigas''. Darbs ir bijis laikietilpīgs, ar sarežģījumiem, taču izdarīts līdz galam. Pūrā jau ir ideju aizmetņi, kuri lēnāk sāk pārtapt jauna albuma materiālā, ko varētu sagaidīt nākamajā rudenī.
Seko jaunumiem!
Klausies albumu šeit: https://www.youtube.com/watch?v=dzA5PBiF8b4&list=UUL4jMerz6nROJVeP3vYwqoQ
Lejuplādē šeit: https://rihardspless.bandcamp.com/album/frustr-cijas
Seko manām mūzikas aktivitātēm:
https://soundcloud.com/rihards-ple-s
https://www.draugiem.lv/rihardspless/
Te varam pasekot, ko cilvēki runā par albumu un ko es atbildu:
https://www.reddit.com/r/Music/comments/2qm0r8/my_debut_album/
Laboja mad, labots 1x
+1 #1 28.12.2014. 23:15
Ļoti labi!
Man personīgi visvairāk patīk Zemūdens valstība.
profils galerija
+1 #2 24.06.2015. 02:46
Nice, tik bildi yūtuba video gan varēji lielāku piemeklēt.
profils galerija
-4 #3 24.06.2015. 10:55
Nē, nu nice kad tāds cilvēks kuram ir arī vārds Rihards kaut ko tādu dara.. Proti, es neteikšu kad ir super duper reāli, bet arī nav slikti...
Keep up.
profils galerija
+4 #4 25.06.2015. 18:12
Gaidīju kaut kādu jaunu reperi, bet patīkamā pārsteigumā saņēmu šo. Esmu pāri pusei un tiktāl izbaudu.
Hiwwat @ 25.06.2015. 19:00 atbildēja:
Iesmējos par repera izteicienu :-D Paldies par atsauksmi
Man vēl daudz kas ir youtube kanālā un šīs nedēļas laikā trešo albumu publicēšu.
LLL @ 25.06.2015. 19:18 atbildēja:
Noklausījos līdz beigām un vēl pāris Tavus darbus Youtube. Neesmu iepriekš interesējies par instrumentālo mūziku, bet tagad sākšu. Paldies par šo!
Esmu pamanījis, ka vairākas dziesmas, sasniedzot kulmināciju, tā sakot, apraujas, beidzas. Īsti nezinu, labi tas ir vai nē. Turpināšu sekot līdzi!
PS. Vai Tavā plānā ir pabeigt "Uz Rūjienu"?
Hiwwat @ 25.06.2015. 19:35 atbildēja:
Redz, es jau īsti nezinu, cik es pareizi visu daru, jo es visu taisu pēc izjūtām. Ja ''Frustrācijas'' ir ķīselis ar kotletēm un kiš miš, tad albums ''Idille'' jau ir drusciņ pārdomātāks un tās kulminācijas šur tur es jau ilgāk sāku turēt. Tas pats arī ar jauno albumu, kuru taisu. Manuprāt ir gabali, kuros vajag kulmināciju noturēt ilgāk un ir gabali, kur nevajag, utt. Tas pats ar tā saucamajiem ''filleriem''. Manu tādu ir ne mazums (visādi 1 minūtes sūdiņi, kuri man patīk kā skan, bet neprasās viņus arī pagarināt)
Par Rūjienas dziesmu. Jā, viņu grasos pabeigt. Gribēju likt albumā, kuru tgd taisu, bet kaut kā nesanāca un sajūtu līmenī viena cita iederējās labāk (manuprāt). Provizoriski, vasaras laikā točna viņu pabeigšu. Man vēl ir ap 20-25 gabaliem, kuri jāpabeidz, jo man gribas no vecajiem gabaliem atbrīvoties, lai varētu nodoties tikai jaunajiem. Kādu laiku atpakaļ daudz kas sakrājās un es neko nedarīju, lai pabeigtu gabalus.
Katrā gadījumā, prieks, ka ar šo savu amatieru albumu ''Frustrācijas'' kādu esmu pavilcis iekšā instrumentālajā mūzikā un paldies, ka sekosi līdzi.
profils galerija
+1 #5 17.09.2015. 10:39
Mūzika ir vienkārši super! Klausos un klausos un nevaru beigt...
Dziesmu nosaukumi ir vienkārši super! Kur vēl vienkaršāk bet labāk?
Malacis! Visu cieņu tev!
)
profils galerija
+2 #6 31.10.2015. 20:41
Ja nu kāds vēl nav mani aizmirsis un ir interese - esmu remāsterējis (lasi: uzlabojis skaņu) albumam ''Frustrācijas''. Klausies to youtube: https://www.youtube.com/watch?v=rmzupcyg0mc
profils galerija
+1 #7 04.04.2016. 14:08
Paklausījos vairākus gabalus! Man ļoti patika! Dažviet bija tāds foršs psihodēlisks vibes
Hiwwat @ 04.04.2016. 14:53 atbildēja:
Paldies.
Tu klausījies albumu pilnā garumā vai katru dziesmu atsevišķi? Iesaku katru dziesmu atsevišķi, jo tas ir remaster ar daudz labāku skaņu, nekā 2014. gada versijā.
rebel scum @ 04.04.2016. 14:57 atbildēja:
es klausījos soundcloudā, bet paklausījos arī to youtube linku
Hiwwat @ 04.04.2016. 14:59 atbildēja:
Ok. Just for knowing - turpmāk iesaku pievērst uzmanību tikai remāsterētajai versijai.
profils galerija