https://www.youtube.com/watch?v=xu-iHGGMXHs

 

Nosaukums I, Gladiator
Žanrs

Action, RPG

Platformas Android, iOS
Režīmi Vienspēlētāja un daudzspēlētāja

 

Spēles apraksts

Dodies senajās Romas arēnās, lai cīnītos ar neskaitāmiem gladiatoriem, bosiem un nezvēriem! Aktivizē slazdus, lai momentāli nogalinātu ienaidniekus un iekarotu vietu puļa sirdī! Ar tādām iespējām kā ieroču un bruņu sadauzīšanu, ķermeņa daļu nošķelšanu un daudz ko citu ''I, Gladiator'' uzstāda jaunu latiņu cīņas spēlēm uz viedtālruņiem.

 

Par spēli

"I, Gladiator" tiešām ir kas jauns uz viedtālruņiem! Spēlei ir multeniska grafika, kas savā ziņā atgādina Borderlands spēļu sēriju. Ir daudz un dažādas iespējas, kā nogalināt savus ienaidniekus, piemēram pielavies no aizmuguras un nocērt tam galvu, vai pārgriez rīkli. Atklātā cīņā vari iedurt ienaidniekam tieši sirdī, vai uzgrūzt to uz truli asiem mietiem un noskatīties, kā viņš acu mirklī tur pat noasiņo. Dažos līmeņos būs jānogalina ne tikai citi gladiatori, bet arī lauvas, kuras pieviekt ir diezgan sarežģīti, jo viņas ļoti bieži lec virsū. Spēlē ir arī ļoti iespaidīgs ieroču arsenāls, Tu vari izvēlēties jebkuru no 73 rīkiem. Ir pieejami gan zobeni, gan šķēpi, gan vāles, gan kara āmuri. Neskaitot visu to, veikalā var nopirkt arī bruņas, ķiveres un vairogus.

 

Spēlē ir arī divu veidu slazdi -
1) Uguns slazds - kad to aktivizē, noteiktās vietās no zemes iznāk uguns un ja tu tajā iekāp, Tu esi beigts.

2) Asmeņu slazds - kad tas tiek aktivizēts, dažās vietās zemē sāk rotēt asmeņi un ja ienaidnieks tajā iekāpj, viņš ir beigts, bet ja Tu pats tajā iekāp, tad ātri spaidot ekrānu no tā var izbēgt dzīvs, lai gan tiks noņemts liels daudzums dzīvības.

 

Vērtējumi

App Store 4.5/5
Google Play 4/5
Gamezebo 8/10
Pocket Gamer UK 7/10

 

Mans vērtējums

Lai gan spēlē ir pieejami daudz un dažādi ieroči, veidi kā nogalināt un visādā ziņā ir liela izvēle, spēlē trūkst kārtīga stāsta. Protams, ir ierastais stāsts, ka Tu esi jauns gladiators, kas sacenšās jauniņo arēnā, tad tur kļūst labākais un dodas uz arēnu un tā visu laiku, bet tas ir tik nodrāzti, ka vairs jau neko nenozīmē. Tieši tas ir tas, kas spēlē pietrūkst un sabojā šo visādā citādā ziņā lielisko spēli.

Tāpēc es spēlei dodu tikai 6.5 no 10 ballēm.

 

Ekrānšāviņi

 

Laboja koshka, labots 7x