Šis stāsts varētu būt diezgan intresants! Šis stāsts būs ar vairākām daļām! Šeit jūs varēsiet redzēt reālas bildes!Bija pagājuši tikai 3 gadi kopš arestēja, Kilsantas draugus
Themurder77 un Aluksnietis2, viņi tika apsūdzēti par Port Sarimas dārglietu veikala apzakšanu un nevainīga cilvēka nogalināšanu! Kilsanta nolema atbrīvot draugus no ieslodzījuma, bet papriekš viņam pašam bija jātiek cietumā!kilsanta arī aizgāja uz to pašu dārlietas veikaliņu un piedraudēja ar Scimy pārdevējam, ātri atskrēja apsargi no port Sarimas cietumu un arī viņu ieslodzīja! Un tā sāka šis stāsts!!
/
Cietuma apsargi, pret jauno cietumnieku izturējās skarbi, gribēja, lai ar viņu cietumā notiek kaut, kas slikts, bet viņi nemaz nenojauta, ka cietumnieki ir Kilsantai labi pazīstami!
/
Kad sargi uz laiku bija aizgājuši prom, kilsanta izstāstīja cietumniekiem savu plānu! Viņiem nebija izvēles, piekrist, vai ne piekrist, jo viņi bija notiesāti uz 20 gadiem!Pēc laika atnāca Kilsantas draugs ar garšīgu kūku rokas! kilsantas draugs uzprasīja sargiem, vai drīkst iedot kūku kilsantai! Sargs protams atļāva, jo tā cietumā vairāk paliks ēdamais! Draugs sargam neredzot iedeva arī nazi, āmuru un īlenu! Pēc divām minūtēm sargs, lika viņam pamest cietumu un kilsanta varēja ar savu kūku iet atpakaļ kamerā.
/

Kilsantai jau sejā ieplauka smaids! Viņam bija instrumenti, ar kuriem tikt laukā no cietuma! Viņš pastāstija arī pārējiem par gaidāmajam lietām!
/

Agri no rīta kilsanta un pārējie piecēlās agrāk! Klusām paņēma instrumentus un centās uzlaust durvis! Tas nemaz nebija tik grūti! Viņi uzlauza durvis un uzreiz muka laukā no cietuma, cik ātri vien var!
/

Sargi bija iemiguši, tāpēc uzreiz piecelties nevarēja, pēc divas minūtes čammāšanās apsargi skrēja ārā no cietuma meklēt izbēgušos!
/

Bet cietumniekiem pa to laiku vajadzēja paslēpties, jo viņi bija nežēlīgi noguruši! Viņi pieskrēja pie tuvākās fermas un prasīja patvērumu un nakts mājas!
/

Fermere bija izbijusies, jo uzreiz varēja saprast, ka viņi ir cietumnieki! Fermere negribēja nepatikšanas, tāpēc piekrita cietumniekiem! Pēc pāris minūtēm fermere izgāja ārpus mājas! Un satika apsargus, kas viņai prasīja, vai nav redzējusi cietumniekus??
/

Fermeri priecīgi, atbildēja, ka viņa esot tiem devusi nakts mājas, bet tajā pašā brīdī Kilsanta gribēja uzprasīt, ko ēdamu fermerei.
/

Kilsanta gāja ārpus durvīm un redzēja apsargus sarunājamies ar fermeri! Kilsanta uzreiz skrēja pie pārējiem un lika bēkt! Viņi pa sētas durvīm, bēga uz kāposta lauku!
/

Viņiem steidzami vajadzēja kaut kur paslēpties, tāpec viņi skrēja uz ostu! Tieši laikā viņi paspēja uz kuģi, kas brauca uz Karajamu, bet sargi nepaspēja!
/


Pirmās daļas bigas!!!