Kā es saķēru COVID-19 :/

Sveiki, mani sauc Oskars.

Mazliet par mani, ja nu es nomiršu no Covid-19, lai jūs zinātu manu stāstu.

Pirms septiņiem gadiem, drīz jau varēšu skaļi teikt astoņiem es sāku filmēt ar Sporta mazo kameru. Gadiem ejot, bija kāpumi, bet vairāk bija to kritumu. Kas lika visu nolikt pie malas, paklausīt cilvēkus kas lika noprast to ka video filmēšana un montēšana nav tā mana stiprākā puse!
Gadiem ejot es sapratu vienu, kāpēc man savs sapnis jāpamet novārtā, ja pats sev varu pierādīt pretējo? Un tā nu laikam ejot, ieguldot sevi visu, gan enerģijā, laika ziņā un resursos es centos sevi pilnveidot. Pienāca tas 2018 gads un man izdevās. Es necerēju kaut reizi mūžā tikt nolīgts par filmētāju/montētāju vienā veselā. Kopš tā brīža filmēju kāzas utt...

 

Bet notika, kas  pavisam negaidīts pirms pāris dienām.... Es filmējot kāzas saķēru kovidnieku. Es esmu piedzīvojis desmitiem kāzu mazāk kā pusgada laikā, bet pēdēja reize izvērtās liktenīgā. Kāds  viesis bija ieradies kāzās ar covid (nesaukšu vārdos).

Šim cilvēkam acīmredzot bija par citiem nošpļauties.... Vēl tajā vakarā bija ļoti sadzēries un aizvainoja mani  un citus. Man  viņš pateica šādas frāzes - "es pisu tavu fāteri" diemžēl mans tēvs ir miris, ka man ir uzmanības trūkuma deficīts un tamlīdzīgi, bet runa nav par to.  Pastātiju šo, lai  saprotat kāds šis viesis bija.  Izrādās šim visiem bija jaatrodas karantīnā, bet es viņa nerūpīgas un nejaukās attieksmes pret citiem saķēru kovidnieku...

 

Ar šo  rakstu gribēju dalīties, jo daudzi uztver Covid-19 kā joku. Es šobrīd atrodos slimnīcā. Es nezinu vai es izvilkšu ilgi manis iespējams drīz nebūs. Es gribu būt, ne tikai eksistēt šeit. Parādīt visai pasaule un citiem to ka nedrīkst padoties. Es tikai nezinu vai man šī iespēja būs, jo Covid-19 cenšas mani apturēt.
Tavs nākotnes skaisto atmiņu pastnieks Oskars. 

LŪDZU UZTVERAT COVID-19 NOPIETNI! TAS NAV JOKS!!!

 Savadāk visi to uztver apmēram šadi kā mans draugs, es viņu citēšu - "Tak vienu dienu saka,  Ka Ķīnā radīts Uhanas labratorija speciāli,nakamajā dienā, Ķīnas dēļ, tā kā kādam idiotam bija jāēd zupa ar sikspārni, tad krievu propoganda vaino Latviju, ka mēs esam vainīgi un izraisījuši...tā kā tas viss ir fufelis un viens otru kur vaino un ceļ naidu tik lai sāktos war3". 

Cilvēki, ko jūs lietojat???  Covid-19 ir īsts!

Ar cieņu Oskars A.

 

Lasītāju vērtējums: 4.38 (8 balsis)

MGΡ 🏀GuruKarma: 1868

+5 #114.10.2020. 14:26

Oskar, veseļojies, bet kamēr tu esi slimnīcā - es pišu tavu fāteri.

profilsgalerija

PacanLVLietpratējsKarma: 142

+1 #214.10.2020. 14:28

eu nu oskar aizpis muti vecit, sita catina iebliezt. es gaidij gaidij kadu huinu tu te vel uzrakstis. reali tev pa galvu vajadzetu iedot satiktu tev istaja dzive tiesam. neka personiga vecit ej atpusties, naksi no fake accountiem tpt baninu, neka personigi vecit bet nu sita dirst, nu cmon. nee nu viens te tads viens te tads te tads stipri divains, ilgi.. ilgi sists nav izskatas cilveks. lieta jau pa visam vienkars, ienakat izaicinat uz huin, nu ka huin i notikusi tad te visi gudri sak dirst, nu esam reali vechi. nu kka ta smiekligi nu. vinam ir loti sudiga geografija pat nemak atskirt kur ir imanta un piltene. vinam ir uzmanibas trukuma deficits un tamlidzigi ja

profilsgalerija

ParstejgumsSavējaisKarma: 71

0 #314.10.2020. 15:11

Oskar kpc tu perc traffic rakstam

profilsgalerija

pnkysLietpratējsKarma: 122

0 #414.10.2020. 16:01

veselibu no Oskvidnieka!

p.s. neskumsti - papisisim tavu fateri, kamer arstejies

profilsgalerija

SetnieksGBiežais viesisKarma: 28

0 #514.10.2020. 16:26

​​​Lielakais😘 Seksa🥵 projekts😎 Latvija🤠 - https://viestursr.lv

 •  

profilsgalerija

Rūdis PuncisLietpratējsKarma: 157

0 #614.10.2020. 16:32

labs xd

profilsgalerija

ZverabojZvērkāvisKarma: 1300

0 #715.10.2020. 12:07

Patika lasīt. Izlasīju pat divas / trīs reizes. Žēl, ka nav iespēja dalīties ar šo rakstu, lai tā teikt "Pasaule" iepazīst tevi. Kas zin, ja šis vēstijums aizies apkārt pasaulei, varbūt cilvēki paliks gudrāki un tādā veidā izvairīsies no kovidnieka.

 • 0

  lv pure @ 18.10.2020. 21:56 atbildēja:

  Vai esat kadreiz kavies (cinijies)?

 • 0

  Zveraboj @ 19.10.2020. 13:25 atbildēja:

  @lv pure Jā, protams. Visādos laikos ir sanācis kauties. Gan bērnībā, gan skolas laikā, armijas laikā. Nemaz nerunājot par Gilinorā pavadītajiem laikiem. Tur jau vien pārlecot pāri grāvim varēja atrast ar ko uzkauties. Vaildijs parasti nebija vieta, kur mēdzu uzkauties, taču mājas apartamentos - boksa rings gan gāja uz urrā.

profilsgalerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!