The War of Latvian South Border

 

Esiet sveicināti visspožākajā Lv Event pasākumā - "The War of Latvian South Border" jeb latviešu valodā - "Latviešu Dienvidu Robežas Karš"

 

Nesen pagāja Lv Event dzimšanas diena, kurai par godu ir šis grandiozais pasākums. Vai Jūs, RuneScape.ex.lv lietotāji, atceraties, kāds bija Lv Event pirmais pasākums? Tas bija pavisam vienkāršs Ziemassvētku pasākums - būvējām sniegavīrus uz ātrumu, kārtīgi izklaidējāmies, runājot it par visu, ko vēlamies. Beigu beigās uzvarēja Angels komanda, kura to izdarīja ar diezgan pārliecinošu pārākumu - 5:1

Bet šoreiz mums vairs nebūs laika mīļām sarunām pie kamīna. Tagad mēs ķersimies pie ieročiem, kā to darīja mūsu senči, aizstāvot mūs 16. gadsimtā no tuvējiem kaimiņiem!

Lv Event ir karš ar Lietuvas RuneScape spēlētājiem! Nāks pilnīgi visi lietuvieši, kas par šo pasākumu iedzirdēs nevis tikai kāds klans vai daži spēlētāji! Tāpēc tiek aicināti arī visi latvieši, kas uzzina par šo pasākumu! Nāāāciet, mēs Jūs gaidāāām!

.:Kara lietas:.

(World - 123; plkst. 20:00)

Jāsāk ar to, ka pasākums ir F2P jeb pieejams bez maksas, un tas notiek 10. janvārī. Pasākums notiek PVP pasaulē pie Greater Demon. Atgādina vecos, labos klanu cīņu laikus, vai ne? Kā vecajos RuneScape cīņu laikos, tā arī tagad izmantosim iespēju uzbrukt vienam spēlētājam no pretinieku komandas, izmantojot Lv Event saīsinājumu LVE(šī komanda ir izskaidrota šajā rakstā sadaļā "Kara komandas").

Lai uzbruktu maksimāli spēcīgi, mūsu komandu vienos čats Lv Event. Lai pievienotos šim čatam, sekojiet šiem norādījumiem:

1. attēls - piespiediet uz ikonas, kas apvilkta ar sarkanu riņķi.

2. attēls - spiediet "Join Chat" un rakstiet "lv event"

pp

Kara Komandas

Katram dalībniekam jāzina komandas, kas tiks izmantotas kara, pasākuma laikā:

*Fall in Latgals16 - sekot Latgals16

*F in Latgals16 - sekot Latgals 16

*LVE on Latgals16 - LVE(Lv Event) uzbrukt Latgals16. Niks var būt arī saīsināts, piemēram, LVE on Latg

*Split - izklīst

Kara apbruņojums

Jā, arī kara apbruņojums ir ļoti svarīga lieta. Katram latvietim obligāti ir jābūt Team 46 apmetnim, ko var dabūt pie Richard iekš Edgeville.

ed

Ne tik bagātie, protams, nevarēs sekot šiem apbruņojuma ieteikumiem, tāpēc viņiem nāksies izdomāt pašiem savu apbruņojumu - jācenšas pēc iespējas labāku, protams.

Melee apbruņojums:

OBLIGĀTI JĀBŪT TEAM 46 CAPE, amulets var būt arī Strenght Amulet.

melee

Ranged apbruņojums:

OBLIGĀTI JĀBŪT TEAM 46 CAPE, bruņas var nebūt Trimmed, bultām jābūt Adamant.

ranqe

Magic apbruņojums:

OBLIGĀTI JĀBŪT TEAM 46 CAPE, amulets var būt arī Amulet of Magic. Jāizmanto pēc iespējas labākas maģijas uzbrukums. Ja ir vēlme, var ņemt arī Bind maģiju.

mage

Latviešu Pirmskara Iesvētīšana

(World 19, plkst. 19:00)

Lai karam radītu pozitīvu iznākumu un iesvētītu latviešus, Lv Event izlēma pieņemt RuneScape.ex.lv lietotāja Chuwax ieteikumu par Latvijas karoga izveidošanu spēlē.

Karogs tiks izveidots Lumbridge purva dienvidaustrumu daļā. Tam ir vajadzīgi vismaz 50 cilvēki. Tikšanās vieta - Lumbridge kapsēta.

 

Lai karogu veiksmīgi izveidotu, visiem jābūt uzvilktam apģērbam tādā krāsā, kāds parādīts attēlā(dizains var atšķirties) vai jābūt uzvilktām Zamorak Robes.

Desmit cilvēkiem(tiks noteikti vēlāk), kuri veidos vidējo līniju, jābūt uzvilktam Frog Princess apģērbs. (Ja tev ir Frog Prince apģērbs, tad maini dzimumu pie Makeover Mage, un arī tērps kļūs par Frog Princess). Ja Jums ir iespēja šādu tērpu paņemt uz pasākumu, lūdzu, ziņojiet par to šajā diskusijā komentāra veidā.

Karoga shēma:

s - personāžs sarkanā tērpā, b - personāžs Frog Princess tērpā

ssssssssss
ssssssssss
bbbbbbbbbb
ssssssssss
ssssssssss

Kad karogs būs izveidots, turpināsim pasākumu, ejot uz Varrock banku, kur paņemsim karam nepieciešamās lietas un dosimies uz Wilderness, kur nostāsimies netālu no Greater Demons un mainīsim pasauli, kurā notiks dienvidu robežas karš.

Kā pieteikties pasākumam?

Lai pieteiktos pasākumam, ir jāaizpilda šī anketa:

ank

Ja ir vēlme, var arī uzrakstīt, kā tu uzbruksi - izmantojot Ranged, Magic vai Melee.

 

Gaidīti uz pasākumu ir it visi! Aizstāvēsim Latviju kopā!

 

Ar cieņu,
Lv Event, sadarbībā ar Kaktussssss.

 

 

p.s. Apraksts te atradīsies tikai līdz brīdim, kad būs pieejama rakstu iesniegšana, bet pieteikties var sākt jau te.