Sveiki, nolēmu izveidot savu bloga rakstu par savu apņemšanos - nomest svaru un uzturēt sevi sportiskā formā.
Nesen pieteicos vienā no tuvākajiem GYM, nokārtoju reģistrāciju un burtiski vakar (25.09.2018) uzsāku apmeklēt nodarbības.
Iepazīstināja ar vispārējo kārtību, ko un kā darīt. 


Nākošais raksta uzlabojums. Šajā reizē nekādas bildes un ciparus nelikšu. To update atstāšu uz svētdienu, tad arī redzēs ko un kā būšu izdomājis likt.
Attiecībā uz komentāriem, esiet lūdzu iecietīgi. Ja jums nav ko labu teikt, tad nesakiet neko. Neadekvātie komentāri tiks dzēsti. Droši uzdodiet jautājumus pa tēmu. 
Centīšos katrā reizē šo rakstu pilnveidot, tā lai izskatās labi gan no vizuālā, gan no satura.

Mans mērķis ir nosprausts, vēlos iegūt normālu fizisko formu, nomest svaru un turpināt apmeklēt dažāda veida GYM nodarbības.
Kā viss sākās. Pirmsākumā es zināju, ka man ir liekais svars. Pie apziņas, ka katram normālam vecim savs +10kg nenāk pa sliktu un tā dzīvoju diezgan ilgi. Nebija gluži tā, ka sekoju ko ēdu, ko fiziski daru, bet likās pašsaprotami, ka nevajag sevi ielaist. Tā nu sagadījās, ka vienu brīdi pārstāju lietot velobraukšanu + neveselīga pārtika + nepietiekošas fiziskās aktivitātes noveda pie situācijas, ka īsā laikā dabūju klāt + 15 kg. Neesmu no tiem, kas ar šo faktu ir sajūsmā un neko nedara lietas labā. Tādēļ izlēmu sākt kaut ko darīt. Pirmām kārtām tīri psiholoģiski nobriedu, ka visu turpmāko laiku ir jāmaina dzīves veids, ēšanas paradumi un jāpievēršās aktīvi pie sportošanas.
Manā skatījumā pats galvenais ir motivācija  Ja esi pareizi motivēts, tad var mesties un strādāt pie sevis. Ja motivācija nav pietiekami augsta, tad liels risks iesākto pārtraukt, atkal nolaisties sākuma pozīcijā.


Pienākusi diena, kad vajag nostādīt sākuma pozīciju, tas ir uzņemt bildes, kā ir sākumā, lai varētu salīdzināt ar to kā būs vēlāk.
Svars šobrīd man ir 122kg. Protams tas nav 140, bet tomēr tas mani neapmierina, vēlos pagaidām iet uz 100, vai vēl vairāk nomest.

Tālāk seko mans patreizējais izskats pie svara.

Protams varbūt no malas nepateiks, ka diezgan slikti, bet ar svaru zem 110 es jutos labāk tīri fiziski. Tādēļ vajag strādāt pie sevis.

Vēl šājā bloga rakstā likšu savus domu graudus, atziņas, varbūt kādus ieteikumus. Ja nu kāds lasa šo un tas viņam palīdz pieņemt lēmumu, vai kādam mans rakstītais var noderēt, smelties motivāciju, pareizi saprast mērķi - būšu tikai priecīgs. Ja kāds to visu jau zin, labi, ļoti labi. Mans mērķis ir atspoguļot visu ko jūtu, ko domāju, kā ari par sajūtām. Gribas izteikt visu, kā ir tagad sākumā, un tad kā ir pēc laika.

Pagaidām raksts tapšanas stadijā. Bildes, un vai cita informācija tiks pievienota drīzumā, svētdien (11.11).
Līdz šim nebija laika īsti pievērsties šī raksta atjauninājumiem.

Laboja Zveraboj, labots 4x