Kā jau rakstīju iepriekš, šodien notika jauno centru atlase @ BK "Ventspils".

Nācās celties jau pusseptiņos, jo tālu bija jābrauc. Mašīnā laimīgs vēl pačučēju. Ieradāmies Ventspilī ap 10:30. Tad vienpatsmitos devāmies uz olimpisko centru un es piereģistrējos.

Vispirms visiem dalībniekiem nācās iziet apskati pie sporta ārsta. Man kārtējo reizi pateica ka man ir apaļa mugura. Pēctam mūs sadalīja divās grupās - 90. - 92. un otra grupa 93. un 94. (Es esmu 94.) Mēs, jaunākā grupa devāmies uz skriešanas stadionu. Pirmais pārbaudījums - 60m sprints. Pēc tam tāllēkšana no vietas, pievilkšanās, leciens augstumā, un visbeidzot, 1500m skrējiens. Tākā 2 mēnešus bronhīta dēļ neesmu trenējies, noskrēju savā grupā pēdējais. Pēc tam knapi varēju paelpot, viss krūškurvis sāpēja. Visumā man bija diezgan labi rezultāti.

Tad bija 15 minūšu pauze (tnx god, savādāk pavisam beigts biju). Tad devāmies uz basketbola zāli. Tur bija uzdevums - vispirms vienā grozā jāiemet sodiņš (ja neiemet, tad var no apakšas), pēc tam līklocī ar bumbu uz otru grozu jāskrien. Metiens no apakšas ar kreiso roku. Pēc tam jāskrien atkal uz otru grozu, jāsaņem piespēle un jāmet pustālais kamēr iemet. Vispirms tā bija 1 reizi, tad 2 un 3 pēc kārtas uz laiku. Šajā disciplīnā gan biju +/- labākais, laigan esmu tikai gadu trenējies.

Pēc tam 2x10minūtes spēlējām 94ie pret 93ajiem. Iedomājaties skatu - 10 centra pozīcijas spēlātāji vienlaicīgi uz laukuma. Manuprāt tas nebija objektīvi, jo daudzi, kad saņēma bumbu, tik uz grozu un nevienam nepiespēlēja. Es labprātīgi pa ārējo līniju spēlēju ...

Pēc tam mums pateicās par dalību un BK "Ventspils" spēlētājs Mārtiņš Berķis ieteica tiem, kas arī netiks uzņemti komandā, turpināt trenēties, jo viss nāk ar smagu darbu.

Pēc tam mums bija bezmaksas pustdienas. Njamm. =)

 

Apraksts un pasākuma noslēguma bilde šeit.