Droši vien esat dzirdējuši par "God Wars dungeon", tajā pirms vairākiem gadu tūkstošiem notika cīņas starp dieviem un to sekotājiem. Kā zināms, viena dieva vārds ir Armadyl. Es jūs aicinu pievienoties man, doties cīnīties pret šo boss kura vārds ir Kree'arra. Domāju, ka daudzi būs ar mieru doties un parādīt uz ko esam spējīgi un varbūt pat iegūt labāko mantu ko tā met - Armadyl hilt., kura maksā 93mil Protams lietosim Coinshare, lai guvums būtu visiem vienāds.

Sīkāk par pašu bosu:

Līmenis: 580
Dzīvību skaits: 255
Maksimālais sitiens: 71
Rase: Avianse
Raksturs: Agresīva
Uzbrukuma stils: Tuvcīņa, maģija un lokšaušana
Examine: Graceful avatar of Armadyl.

Kad mēs iesim sist Kree'arra?
Datums -
20.07.08
Laiks - 18:00
Clan chat -
Tadspats
Tikšanās vieta - GWD
Tikšanās pasaule -
59

Mantas ko met:
Super defence potion (3), Ranging potion (3), Black D'hide Body, Grimy Herbs, Rune bolts (21), Rune Arrows (103), Rune crossbow, Rune sword, Rune longsword, Dragonstone Bolts (e) (7), Yew seed (1), Feathers (100-350), Rune 2h sword, Rune kiteshield, Rune battleaxe, Runite limbs, Coins, Death runes (40), Uncut gems, Half of a key, Crystal key, Steel arrows (100), Steel darts (99-100)

Labākās mantas ko met:
Godsword shard 1, Godsword shard 2, Godsword shard 3, Armadyl hilt, Armadyl helm, Armadyl legs, Armadyl chestplate, Dragon med helm, Dragon Spear, Shield left half

Ieteicamie līmeņi, lai cīnītos pret Kree'erra:
Ranged: 75+ (Ļoti labi, ja 85+) Defence: 70+ Prayer: 40+

Apģērbs:
Pirmkārt! Vācot kill kount, jums nepieciešams būt uzvilktam Armayl item. Parasti izmanto Armadyl Pendant, kuru var dabūt no Temple of Ikov kvesta, parunājot ar Aramdyl guard. Kā man ģērbties, ja man ir ļoti maz nauda? (1 - 2 mil) Kā man ģērbties, ja man ir vidēji daudz nauda? (2 - 5mil)
Kā man ģērbties, ja man ir pietiekoši nauda labam armorsetam? (5mil - 30mil)
Domāju nevienam nekas labāks arī nesanāks, bet ja tomēr, tad velk Aramdyl skirts un chest, ranger boots un pārējo kā citās bildēs.

Somas sastāvs:
18 Saradomin brews(4) 5 Super restore potion (4) (Viens Super restore domāts 3 brewiem) 2 Prayer potions (4) (Papildus prayer) Mith grapple (Nepieciešams lai tiktu pāri bedrei) Ruby bolts (e) vaig 50 - 100 pietiks, var arī neņemt (ļoti iedarbīgas zemiem ranged lvl) Bones to peach tablets (Parastos kaulus pārvērš par persikiem) Teleport Trollheim teleport (Ja nav pieeja šim teleportam, tad ejat pa parasto cēlu caur kalnam)

Taktika, kā sist Kree'arra. Obligāti jābūt ieslēgtam Ranged protection prayer visu laiku, kamēr Kree'arra ir dzīva. Jāsit tikai boss līdz tas ir beigts. Pēc boss jāpalīdz pārējiem sist bosa palīgus jeb minions. Kad visi putni ir nosist, ietecams sastāties vienā punktā jeb DD, lai ieekonamētu prayer points. Galvenais ir atcerēties un vaktēt, lai nebeidzas Prayer, jo tad jūs iespējams nomirsiet. Vācot Kill Count ieteicams lietot Armadyl item, lai Aviansies nebūtu agresīvas.