Režisors: I. Marlene King.

Galvenajās lomās: Troian Bellisario, Ashley Benson, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Bianca Lawson, Laura Leighton.

Oficiālais kanāls: ABC Family

 

Sižets:

Kādā lietainā vasaras vakarā, kā jau ierasts, piecas draudzenes satikās un sarīkoja meiteņu vakaru. Viņas stāstija savus noslēpumus un iedzēra alkaholu, kad jau palika vēlāk visas aizgāja gulēt. Nakts vidū, mistiski viena no draudzenēm pazūd bez vēsts. Pēc tā notikuma visas draudzenes pašķīrās un viena no otras atsvešinājās. Pēc gada, pazudusī draudzene Alisona vēl ir pazudusi un pārējās draudzenes ir atkal apvienojušās. Negaidīti, katrai no draudzenēm atnāk īsziņas vai lapiņas, ar anonīmiem ziņojumiem no ''A'', par noslēpumiem, ko varēja zināt tikai Alisona. Hannai par to, ka ir nozagusi brilles un ne to vien no veikaliem. Āriai par to, ka zinot kas noticis starp viņu un viņas jauno angļu valodas skolotāju. Emīlijai par to, ka zin ka ir dabujusi mazu bučiņu no jaunās draudzenes, kas ir ievākusies Alisonas dzīvoklī, un Spenserai par to, ka atkal ir ieķērusies jaunajā māsas draugā?! Bet nākamajā dienā atrod Alisonas līķi, un pēc bērēm turpina pienākt mistiskie ziņojumi no ''A''...

 

Mans domas par seriālu:

Jūs drošvien padomāsiet, ka esmu galīgi jucis, skatoties ko tādu. Tomēr, atšķirībā no citiem seriāliem ko esmu skatījies, no sākuma bija interesanti skatīties, pat tad, kad neizzināju varoņus un intrigas. Šim seriālam ir nepārspīlēts un labs soundtrack, tomēr sākumā bišķu par daudz. Skatoties šo seriālu, man bieži nākās mainīt domas par lietām, lauzīt galvu un domāt līdzi. Kamēr neesat tikuši līdz seriāla beigām (pats vēl neesmu), tad Jums bieži gribēsies zināt kurš vai kura ir noslēpumainais ''A''. Pretty little liars ir tāda kā odziņa, jo praktiski vienmēr ir interesanti skatīties, un ik pa laikam izšaujās kāds labs joks vai smieklīga situācija. Kopumā ļoti patīk seriāls, interesanti skatīties pat man, laigan patīk cita veida seriāli. Iesaku un ceru ka iznāks vismaz 3 sezonas šim seriālam.

 

Mans vērtējums: 9, 0/10

 

Traileris: 

https://www.youtube.com/watch?v=fBJbHranLaQ

 

Bildes:

 

 


Ieteicamie seriāli:


Laboja mad, labots 7x